Зошто нема луге?

Go down

Зошто нема луге?

Пишување by Гостин on Нед Фед 12, 2017 12:35 pm

Пишувам си само ja.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by Гостин on Пон Фед 13, 2017 2:50 am

Изгледува дека сум го окупирал форумот но тоа не е така. Не сака никоj да пишува. За тоа малце ке ме нема докле се наполни со други ставови.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by Teo on Пон Фед 13, 2017 11:37 am

Rabotat lugjeto...Rabotat...Treba da pechalat za da prezhiveat...
avatar
Teo

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by Гостин on Пон Фед 13, 2017 11:54 am

добро ако е така. а jа седим и пишем а сум напуштил работа во среде зима. Треба да се грижим да си наjдам работа или да емигрирам, така?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by luxor on Пон Фед 13, 2017 12:15 pm

И што јадеш сега кога си без работа?
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by Гостин on Пон Фед 13, 2017 12:22 pm

Па од денеска сум невработен официално.  Ке земам уште 9 месеци 60% од платата шо ja земав. сопругата работи. Од глад нема да умрем но не е тоа проблемот.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by OPOZICIONER on Пон Фед 13, 2017 1:00 pm

koga ke napustis kaj vas davaat 60% od platata uste devet meseci?
avatar
OPOZICIONER

Број на мислења : 308
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by Гостин on Пон Фед 13, 2017 6:56 pm

Зависи како напуштиш.може и поеке од 9 месеци 12 месеци може.Па нели мора да живееш од нешпто докле бараш нова работа оти каj вас како е?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by Гостин on Вто Фед 14, 2017 4:56 pm

Се осекjавам многу добро. Никогаш не сум имал проблеми сам со себе. никогаш не сум барал други луге. Ретко се поумни ,а да зборим со глупаци ме нервира и ми е досадно.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by OPOZICIONER on Вто Фед 14, 2017 8:31 pm

uf zdravko ,ti slobodno pisuvaj ,ke dojdat drugi luge ne se trevozi
avatar
OPOZICIONER

Број на мислења : 308
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by delta on Чет Фед 16, 2017 10:04 am

e nema.,.eden ne e covek da casti..;
avatar
delta

Број на мислења : 327
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by Гостин on Нед Фед 19, 2017 3:09 pm

Забележувам една типично бугарска црта каj античките. Не пишуват ама намират мана кога некоj пишува и се труди!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by Гостин on Нед Фед 19, 2017 3:19 pm

"Здравко во сите теми пишуваш", "Здравко ко црвен пипер си во сека манджа". Па пишуваjте и ви е бе! Молчите како пи@ки, само оса ,трендафил напише нешто.. другите молчат ама еве здравко пишува1 Па шо друго да праи Здравко во форум? Да плете чорапи?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by Teo on Нед Фед 19, 2017 6:47 pm

Koj bre ti rekol da ne pishuvash???
avatar
Teo

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by misterija on Нед Фед 19, 2017 11:32 pm

Nema luge zatoa sto koga ke dojde nekoj nov, odma se somnevaat vo nego, go navreduvaat I ne mu posakuvaat iskreno dobredojde..ete zatoa Twisted Evil

misterija

Број на мислења : 133
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by luxor on Пон Фед 20, 2017 1:51 am

Што е сега? Не си задоволна од добредојдето? А Реитер и сликичка ти стави од радост.
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by osa on Пон Фед 20, 2017 2:10 am

misterija напиша:Nema luge zatoa sto koga ke dojde nekoj nov, odma se somnevaat vo nego, go navreduvaat I ne mu posakuvaat iskreno dobredojde..ete zatoa Twisted Evil
па ти зашто пишуеш глупости ...форумот е за да се пишува за другите ,но не за членовите на форумот да се тресат зелен;
да се навредуваат членовите и слично

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12916
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by misterija on Пон Фед 20, 2017 9:13 am

luxor напиша:Што е сега? Не си задоволна од добредојдето? А Реитер и сликичка ти стави од радост.


Даааааааааааааа, каде е сликичката, не сум ја видела Very Happy
Ајде, во ред е ако настапот и влезот во овој форум ми беше погрешен..имајте убав ден Very Happy

misterija

Број на мислења : 133
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by delta on Пон Фед 20, 2017 12:20 pm

ako ne gledas ubavo lekot e oftalmolog?>/.,
avatar
delta

Број на мислења : 327
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by misterija on Пон Фед 20, 2017 1:01 pm

delta напиша:ako ne gledas ubavo lekot e oftalmolog?>/.,
Абе аман, се неверни Тома овде..каде е сликата, навистина незнам..се уште не го познавам овој форум убаво.
А за на очно не му се секирај, работам во здравство, лесно ке биде за мене..хаххахахха.

misterija

Број на мислења : 133
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by Гостин on Пон Фед 20, 2017 2:38 pm

Шо работиш сестра? Кога бев последно каj  доктор единственото убаво нешто беа 2 сестри и една лекарка. си представував като сите заедно сме во кревет па така изтрпев инаку адските околности докле чекав 3 саата!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by misterija on Пон Фед 20, 2017 6:11 pm

Haha...e sega nema da ti kazam za da ne pocnes pak da fantaziras...me iznasmea

misterija

Број на мислења : 133
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by misterija on Пон Фед 20, 2017 10:48 pm

Машала, машала, да не урочам..ама вечерва гледам дека бројката на луѓе пораснала Very Happy

misterija

Број на мислења : 133
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто нема луге?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот