Идиотизам во квадрат

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Идиотизам во квадрат

Пишување by Гостин on Нед Фед 12, 2017 2:04 pm

Читам удбашки глупости дека една "мачена" "македонка" зборува дека не била бугарка, гркинка и србинка и била против воjната.
Да сопрогут и татко и во Македонската дивизиjа се тепаат со србите и грците ама она била против. Аj сиктир!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот