ФИЛОСОФИJА

Go down

ФИЛОСОФИJА Empty ФИЛОСОФИJА

Пишување by Фири on Нед Јан 25, 2015 10:38 pm

Размислувам како во таа голема Вселена на таа голема Земjа на тие големи од човечките мерни единици териториj какви се и БГ и РМ 111 000 и 20 000 километри квадратни тука седат и си пишуват само 5-6 луге! Епа не е ли ова нешто невероjатно случаjно од близо 9 000 000 вкупно баш ние?Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот