Скобар

Go down

Скобар

Пишување by Гостин on Пет Фед 17, 2017 7:55 pm


Полна со коски ама оди на стада. Ако нацелиш може и 50 кила да фанеш.Ja толку не сум ама еднаш 10 парчинJа како клонинги еднакви по околу 0.5 кила секое. Понеже има толку многу коски се меле со машинка за мелене на месо и се прават кjуфтета.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот