Србомански митови и легенди

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Србомански митови и легенди - Page 4 Empty Re: Србомански митови и легенди

Пишување by Гостин on Вто Фед 21, 2017 8:22 pm


Абе вив верно ли сте учеле дека Сандански е убиен од Фердинанд?
Од  Тодор Александров е убиен не лично се разбира но му е издаден смртна пресуда од него.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Србомански митови и легенди - Page 4 Empty Re: Србомански митови и легенди

Пишување by Гостин on Вто Фед 21, 2017 8:39 pm

Со два збора ништо не знаете, не дека jа знам ама баре читам хахаSmile

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Србомански митови и легенди - Page 4 Empty Re: Србомански митови и легенди

Пишување by Гостин on Чет Фед 23, 2017 10:49 am

http://dnes.dir.bg/news/prokuratura-opit-ubiystvo-selo-lozen-25320954?nt=4
Сигурно стариот прч имал нешто со комшиjката.Ja ви кажав дека ако србоманскиот мит за двете црвени беше верен многу мажи во РМ би останале без мадинjаSmile

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Србомански митови и легенди - Page 4 Empty Re: Србомански митови и легенди

Пишување by SHARENI on Чет Мар 02, 2017 10:46 am

a sto imas protiv srbite tolku
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 403
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

Србомански митови и легенди - Page 4 Empty Re: Србомански митови и легенди

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот