Зошто ми го избришавте потписот?

Go down

Зошто ми го избришавте потписот?

Пишување by Гостин on Вто Фед 21, 2017 11:07 pm

Знам дека сте поголеми србомани од црногорците ама ова го е кажал нивниот аналог на баба Ванга Митар?
Доћи ће дан када ће Срба остати толико, колико да се скупе под једну шљиву.
ако не верувате побараjте со гугл.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто ми го избришавте потписот?

Пишување by Teo on Сре Фед 22, 2017 12:50 pm

E pa otvori si tema za srpskite proroci i prorocici...Vo Opshti muabeti se razbira...
avatar
Teo

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто ми го избришавте потписот?

Пишување by luxor on Сре Фед 22, 2017 12:57 pm

Бе тој Митар пијан бил веројатно па затоа. Во 21 век е невозможно исчезнување на една нација.
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто ми го избришавте потписот?

Пишување by Гостин on Сре Фед 22, 2017 12:58 pm

Напишано е од србин ставам го за потпис вие го бришете.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто ми го избришавте потписот?

Пишување by Teo on Сре Фед 22, 2017 1:01 pm

Morame...Koga srbin go kazhuva nikoj ne se buni...Ama koga nekoj drug go pravi toa ne obvinuvaat za nacionalna omraza i netrpelivost...
avatar
Teo

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто ми го избришавте потписот?

Пишување by Гостин on Сре Фед 22, 2017 1:06 pm

Еоа србин го кажува и Jа го ставам за потпис. ако треба ке добавим-кажано од пророк Митар.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто ми го избришавте потписот?

Пишување by Teo on Сре Фед 22, 2017 1:09 pm

E pa stavi i link vo potpisot...
avatar
Teo

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто ми го избришавте потписот?

Пишување by Гостин on Сре Фед 22, 2017 1:10 pm

Добро

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Зошто ми го избришавте потписот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот