Темата Весници не е за историJа

Go down

Темата Весници не е за историJа

Пишување by Гостин on Сре Фед 22, 2017 1:18 pm

Ja таму коментирам АКТУЕЛНИ весници не историски. Во една колумна станува збор ама не за историJа. Како и да е темата воопште не е за таму.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Темата Весници не е за историJа

Пишување by Teo on Сре Фед 22, 2017 1:22 pm

Komentiranje na sodrzhini od vesnicite so istoriski kontekst se odviva vo potforum istorija...Znachi temata kje ostane tamu...
avatar
Teo

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Темата Весници не е за историJа

Пишување by Гостин on Сре Фед 22, 2017 1:23 pm

Епа добро сеа ти си модератор а не Jа ама види го поекето постинги за шо сеSmile

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Темата Весници не е за историJа

Пишување by Teo on Сре Фед 22, 2017 1:27 pm

Za toa koi se i shto se bugarite i makedoncite...A toa e istorisko prashanje...Toa shto nashite politichari go koristat toa za da vladeat kako shto sakaat ne go pravi prashanjeto politichko...
avatar
Teo

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Темата Весници не е за историJа

Пишување by Гостин on Сре Фед 22, 2017 1:31 pm

Да бе ама ова се последните 3 постинга инаку сето е на актуелна тематика некоj ке чита во историJа шо пишала мирка и ке си каже пу да и ебам матер кога умре таа? Smile

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Темата Весници не е за историJа

Пишување by Teo on Сре Фед 22, 2017 1:33 pm

Mirka nikogash nema da umre...Vo venite namesto krv i teche viski...
avatar
Teo

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Темата Весници не е за историJа

Пишување by delta on Сре Фед 22, 2017 1:35 pm

kaj e viskito i jas da probam.//.,
avatar
delta

Број на мислења : 325
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Темата Весници не е за историJа

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот