Ништо не е променето и нема и да се промени

Go down

Ништо не е променето и нема и да се промени

Пишување by Гостин on Чет Фед 23, 2017 12:55 pm

Ми ги местат коментарите на АКТУЕЛНИ речиси од денеска колумни во весници во Историjа.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ништо не е променето и нема и да се промени

Пишување by Гостин on Чет Фед 23, 2017 1:02 pm

Ова ми покажува дека со србоманско античката простотиjа во РМ ке се приклучи по груб начин.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ништо не е променето и нема и да се промени

Пишување by Гостин on Чет Фед 23, 2017 1:09 pm

Ало "добронамерните" фашисти од СДСМ зошто ми ги местите коментарите? Се види дека само Бугарска етничка партиjа на бугарите во РМ може да ми осигури слободна можност да си ги покажувам ставовите.Што "историско" има во моите коментари по актуелните теми? Па пишал за идентитет му одговарам за идентитет имам си став и тоJ став нема како поеке да биде бришен како во 50 години комунизам и 25 години  сърбомански антиквизам!

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ништо не е променето и нема и да се промени

Пишување by Гостин on Чет Фед 23, 2017 1:25 pm

На србите ке лижат мадинJа на албанците ке им излижат и газот а кон Бугарите ке се држат како евреи. Разбирам оти ви е страв пошо и двете главни пратии се на србомански позиции едната на по хард другата на пософт ама нашата позициja e позициJата на вистината. Како не сте оградени со дзид и не сте Северна кореja ке морате со аргументи да одговарате а не да бришете како до сега. Како немаш аргументи па молчи колку шо сакаш.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ништо не е променето и нема и да се промени

Пишување by Гостин on Чет Фед 23, 2017 2:08 pm

СекоJ трети новинар во "промакедонските" србомански медиуми е србин, пишува си сосема слободно шо сака а на бугарин дури тука му ги местат коментарите на истите тие српски колумнисти во историjа пошо таму никоj не чита.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Ништо не е променето и нема и да се промени

Пишување by luxor on Чет Фед 23, 2017 4:29 pm

Коментари на модерирањето нема да толерирам. Темата оди ви Канта.
avatar
luxor

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ништо не е променето и нема и да се промени

Пишување by osa on Чет Фед 23, 2017 6:28 pm

mislish nema da se popravi ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12949
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ништо не е променето и нема и да се промени

Пишување by Teo on Нед Фед 26, 2017 9:19 am

Kako shto gledash nema...
avatar
Teo

Број на мислења : 3397
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ништо не е променето и нема и да се промени

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот