ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by osa on Нед Фед 26, 2017 9:45 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by osa on Нед Фед 26, 2017 9:46 pm

јас почнав тема како што сакаше,повели продолжи misterija ..

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by misterija on Нед Фед 26, 2017 9:55 pm

misterija
misterija

Број на мислења : 440
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by Teo on Нед Фед 26, 2017 10:32 pm

Teo
Teo

Број на мислења : 4085
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by osa on Нед Фед 26, 2017 10:36 pmmojot machor

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by Teo on Нед Фед 26, 2017 10:42 pm

Teo
Teo

Број на мислења : 4085
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by osa on Нед Фед 26, 2017 10:49 pm

ne e ni priblizno ko mojot machor ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by misterija on Нед Фед 26, 2017 11:02 pm_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 440
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by Teo on Нед Фед 26, 2017 11:05 pm

Ova karfiol e???
Teo
Teo

Број на мислења : 4085
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by misterija on Нед Фед 26, 2017 11:07 pm

Teo напиша:Ova karfiol e???

Da, probna slika stavav..I uspesno..hahahahhaa
misterija
misterija

Број на мислења : 440
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by Teo on Нед Фед 26, 2017 11:13 pm

Chestitam...Mislam deka i ova e karfiol ama obraboten...

Teo
Teo

Број на мислења : 4085
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by osa on Нед Фед 26, 2017 11:13 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by misterija on Нед Фед 26, 2017 11:14 pm

Teo напиша:Chestitam...Mislam deka i ova e karfiol ama obraboten...


Vkusna slika, super Very Happy
misterija
misterija

Број на мислења : 440
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by luxor on Нед Фед 26, 2017 11:24 pm

Си постирате сликички гледам. Може секакви или има некакви правила?
luxor
luxor

Број на мислења : 4200
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by misterija on Нед Фед 26, 2017 11:26 pm

luxor напиша:Си постирате сликички гледам. Може  секакви или има некакви правила?
Подобро би било кога би биле посебно гифчињата, но и вака може да биде, занимливи, покретни,идр.//незнам само дали има веќе некоја тема за смешни слики.
misterija
misterija

Број на мислења : 440
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by luxor on Нед Фед 26, 2017 11:35 pm

Веројатно има но и оваа не е лоша. затоа еве едно интересно маче.

luxor
luxor

Број на мислења : 4200
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by luxor on Нед Фед 26, 2017 11:41 pm

А ова мајчинство или татковство е не знам.

luxor
luxor

Број на мислења : 4200
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by OPOZICIONER on Пон Фед 27, 2017 6:04 pm

na mackata i se interesni slikickite

OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 463
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by OPOZICIONER on Пон Фед 27, 2017 6:05 pm

i ovaa saka da gi vidi

OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 463
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by Teo on Вто Фед 28, 2017 10:27 am

Ej Misterija kade se izgubi??? A taman pomisliv deka si najdov nekogo da si muabetime...
Teo
Teo

Број на мислења : 4085
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by OPOZICIONER on Вто Фед 28, 2017 10:32 am

i vo pitite ja nema, pa vikam da stavam gifce moze ke dojde, ama ona nisto
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 463
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by misterija on Вто Фед 28, 2017 10:46 am

ima li nesto problem so stavanjeto na slikicki..ili jas gresam..mi bara lozinka, pasvord..nemam pojma sto e ova???

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 440
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by Teo on Вто Фед 28, 2017 10:50 am

Ako e slikichkata od gugl so ogromen link obichno bara da potvrdish deka ne si bot...I ne bara lozinka nitu pasvord tuku verifikacija...
Teo
Teo

Број на мислења : 4085
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by OPOZICIONER on Вто Фед 28, 2017 11:04 am

OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 463
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by OPOZICIONER on Вто Фед 28, 2017 11:05 am

OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 463
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ИНТЕРЕСНИ СЛИКИЧКИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот