Криминалци

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Криминалци

Пишување by Teo on Нед Апр 02, 2017 11:57 am

Od koga toa pastirot tvoj Grujokio koj ja smisli i napisha tiranskata platforma vo maj 2008 godina, a vo 2015 ja objavi na sajtot na vladata go promenil imeto vo Edi Rama???
avatar
Teo

Број на мислења : 3886
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Криминалци

Пишување by TRAJCHE on Пон Апр 03, 2017 10:37 pm

go slusam denes onoj ilcho kopiljco u sobranie i se cudam ,on ke kazuva kolku steta napravile sarenite ,a ne gleda kolku opljackaa tie sto gi brani
avatar
TRAJCHE

Број на мислења : 243
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Криминалци

Пишување by Kalinda on Вто Апр 04, 2017 12:47 am

Зошто само она
што го направиле
од ДПМНЕ мислите
дека е погрешно .
Зошто не погледнете
во своите грешки?
avatar
Kalinda

Број на мислења : 466
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Криминалци

Пишување by SHARENI on Вто Апр 04, 2017 10:45 am

im ljubomorat na sharenite , nemaat uspeh ,nemaat ideja kako da pobedat ,pa dobro bre glupi kako ne svakate deka SDSM ima mnozinstvo vo sobranie
avatar
SHARENI

Број на мислења : 293
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Криминалци

Пишување by Viktor on Сре Апр 05, 2017 10:43 pm

зошто скоро сите овде, кои пишуваат на латиница, ја имаат истата „маана“ и идентично се изразуваат за ч (ch), ш (ѕh..) , ж(zh)...?
исто школо како да учеле?или ист учител да ги учел.

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Криминалци

Пишување by трендафил on Пон Апр 10, 2017 9:21 pm

SHARENI напиша:im ljubomorat na sharenite , nemaat uspeh ,nemaat ideja kako da pobedat ,pa dobro bre glupi kako ne svakate deka SDSM ima mnozinstvo vo sobranie
И ВМРО-ДПМНЕ имаше мнозинство во Собранието, но попушти под притисокот на странци со што го наруши суверенитетот на државата и дозволи домашни предавници да влезат во владата. Еден дел од гласовите СДСМ доби со изборна измама, односно не излезе со Тиранската платформа на избори, туку таа Еди Рама ја наметна после изборите. Граѓанското здружение ЗА ЗАЕДНИЧКА МАКЕДОНИЈА не бара власт туку отфрлање на изборната измама или нови избори на кои народот ќе одлучи дали ќе ја прифати оваа платформа или не. Не во негово име тоа да го прави амнестираниот криминалец Зоран Заев познат по теоријата за виткање на кичмата.

_________________
Негација на негативното.
Смрт на фашизмот - слобода на народот.

трендафил

Број на мислења : 3785
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Криминалци

Пишување by delta on Пон Апр 10, 2017 11:15 pm

so vi pravat be na toa protedstite,./,ve klukaat sio brlja da pisete tiranska platforma za majskiot dogovor./>
avatar
delta

Број на мислења : 454
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Криминалци

Пишување by luxor on Вто Апр 11, 2017 11:58 am

Трендо зошто бе му го негираш на твојот пастир авторството на мајскиот договор кого сега нагалено го крстивте тиранска платформа?
avatar
luxor

Број на мислења : 3958
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Криминалци

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот