ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Пон Сеп 11, 2017 10:07 pm

dobro vecher ....denes e 11 septemvri 2017 g den ponedelnik ....vremeto benes se vloshi pa sega vrne dozd i e nestabilno ...ke vi posakam ubava vecher vo krugot na sakanite ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11952
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Вто Сеп 12, 2017 5:31 pm

dobar den ....denes e 12 septemvri den vtornik ...vremeto e promenlivo oblachno sepak se nadevam deka ke imate prijatni momenti so sakanite .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11952
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Сре Сеп 13, 2017 6:02 pm

dobar den pochituvani ....denes e 13 septemvri 2017 g den sreda ....vremeto e sonchevo i toplo...ke vi posakam ubav i uspeshen den ....eve i pesnichka

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11952
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Пет Сеп 15, 2017 11:51 pm

dobro vecher ...denes e 15 septemvri 2017 g den petok ..ke vi posakam ubava vecher .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11952
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Саб Сеп 16, 2017 11:51 am

dobar den ....denes e 16 septemvri 2017 g den sabota ...vremeto e sonchevo i toplo ....ke vi posakam ubav i uspeshen den ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11952
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот