ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Страна 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Вто Фед 06, 2018 12:03 am

dobro vecher ....shtotuku pochnuva nov den 6 fevruari 2018 g den vtornik ....ke vi posakam ubav i uspeshen den ....odamna ne sum ja postirala ovaa pesnichka

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12297
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Нед Фед 11, 2018 2:23 am

dobro utro ...denes e 11 fevruari 2018 g den nedela ....ke vi posakam ubav i uspeshen den ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12297
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Пон Фед 12, 2018 6:02 pm

dobro vecher ...denes e 12 fevruari 2018 g den ponedelnik ....iskreno jas voopshto ne go sakam ,no sepak ke vi posakam vam da vi bide ubav ....eve i pesnichka ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12297
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Пон Фед 12, 2018 6:26 pm

dobro vecher...denes e 12 fevruari 2018 g den.ponedelnik ....vremeto e oblachno i ladno ....jas voopshto ne go sakam ponedelnik kako den ,no vam ke vi preporacham ubav i uspeshen den ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12297
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Нед Фед 18, 2018 3:45 pm

dobar den ...denes e 18 fevruari 2018 g den nedela ,den ubav ,den vo koj se praznuva praznikot "prochka"

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12297
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Пон Фед 19, 2018 9:23 pm

dobro vecher ....denes e 19 fevruari 2018 g den ponedelnik ...ke vi posakam ubav i uspeshen den ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12297
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот