ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Страна 15 of 18 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Саб Сеп 15, 2018 10:01 am

misterija напиша:Pozdrav samo da pratam, mislev deka e zatvoreno veke......neka vi bide ubav cel den...

....shto misleshe deka e zatvoreno?....i kako vo 20 chasot i nekoja minuta ni posakuvash da ni bide ubav cel den ????? verojatno misleshe
da ni bide ubava cela vecher ?

p.s. ova so tochkite da ne me "emitirash mene vo stilot na pishuvanje"? Cool

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by misterija on Нед Сеп 16, 2018 8:15 pm

Зошто на овој форум нема известување кога некој те цитира и кој на која тема коментира??
Прво за точките што ме праша Оса...значи нема везе, ти почнуваш реченица со точки а јас не..и замисли не сум ни приметила дека ти употребуваш точки..

Незнам каде точно, прочитав дека форумов ќе си го затварала, ќе си ставела клуч, па одтаму ми е прашањето...а извини, требаше добра вечер да посакам....

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 441
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Нед Сеп 16, 2018 8:27 pm

aj dobra ti vecher i tebe misterija.....prviot del na postot  ne te razbiram ....toa okolu citiranjeto !
....za tochkite se nashaliv malku ...nemoj da si tolku seriozna ,sepak ova e samo forum ....okolu zatvoranjeto na forumot iskreno mislev da go napravam toa no chlenovite ne mi dozvolia ...ednostavno ima i ljubiteli na forumot koi pishuvaat koga mozat i koga sakaat ,pa zatoa ja pochituvam nivnata zelba

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Нед Сеп 16, 2018 11:47 pm

leka nok i ubavi sonishta

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Сре Сеп 19, 2018 11:40 pm

koga si bolen nitu sonot ne e sladok ....ke zaklucham deka zdravjeto e pred se ,no koga ke dojde bolkata mora da se istrae i da se nadmine .....ochekuvam nabrzinka da me odmine ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Nebula on Чет Сеп 20, 2018 9:11 am

Dobro utro na site, nastinkite i virusite pocnaa da zemat zamav, ne znam dali ima zdrav covek vo drzavava.

Nebula

Број на мислења : 392
Join date : 2018-08-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Bosonoga on Чет Сеп 20, 2018 11:59 am

Nekakov stomacen virus hara naoklu pola od tie sto gi znam se bolni, aj so pomin neka e.
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 652
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Flora on Пет Сеп 21, 2018 11:39 am

Dobar den na site.

Flora

Број на мислења : 251
Join date : 2018-08-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by misterija on Пет Сеп 21, 2018 2:46 pm

Добар ден на сите присутни и неприсутни, тајни ѕиркачи и радознали и.......на сите де убав ден ви посакувам.....

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 441
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Саб Сеп 22, 2018 8:37 am

dobro utro na site zdravi i bolni .....imajte ubav den ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by misterija on Саб Сеп 22, 2018 4:21 pm

Денес си направив ајвар, си бев домакинка, па можам сега да одмарам и да праќам поздрави до форумџии Very Happy

Убав остаток од денот на сите вредни и мрзливи, дебели и слаби, високи и ниски........................Да ставам повеќе точки за да не рече Осичка дека ја имитирам Razz

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 441
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by misterija on Вто Сеп 25, 2018 9:41 pm

Dobra vecer ..ima li nekoj zainteresiran za partija bridz??

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 441
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by misterija on Чет Сеп 27, 2018 8:56 pm

Kade ste melnicari?
nejkete karti da igrate, nitu moabet da prajte.....batalete referendum, dajte nesto zabavno...ic ne ste bile druzeljubivi..piju...

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 441
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by misterija on Чет Окт 04, 2018 8:09 pm

Добра вечер на сите што ќе прочитаат!
Досадно е многу, досадни моабети, едно те исто, негативно настроени на сите страни, кавгаџии.....ееех, каде се оние стари добри времиња на шегаџии луѓе, луѓе кои се натпреваруваа кој поинтересен ќе биде, кој ќе каже позмешен виц...прекрасни весели дружења.....Никој ништо немаше поим од политика, ниту пак такви теми не занимаа....ееееххх, ебати времево скапано...народов се исчуручи....

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 441
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Саб Окт 06, 2018 10:10 am

dobar den .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by misterija on Вто Окт 09, 2018 9:29 pm

Добра ви вечер!

Пред да си легнам да ја прашам Оса дали плаќате овде за отварање на нови теми?

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 441
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Вто Окт 09, 2018 11:59 pm

da bre plakame ....stoj u red i chekaj honorar Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by misterija on Сре Окт 10, 2018 7:15 pm

osa напиша:da bre plakame ....stoj u red i chekaj honorar Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Luckasta si ti
buckasta sam ja
tako nam je duso
jer jedemo za dva.. Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 441
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Саб Окт 13, 2018 11:14 am

aj edno dobar den da vi posakam onaka bolna ,moze ke se opravam ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Пет Окт 19, 2018 7:23 pm

Celo Skopje bez struja...shto se sluchi ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Пет Окт 19, 2018 7:25 pm

Shto e rabotata glej pishuvam od mobilen ama chudno prvpat gledam vaka da izgleda forumot ,crno belo .....vauuu od strujata li e ili ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Teo on Пет Окт 19, 2018 7:47 pm

Od mobilniot e...Verojatno si na app verzijata...Za da izgleda forumot kako na kompjuterot treba da preminesh na veb verzija...Sepak podobro pochekaj da dojde struja...
Teo
Teo

Број на мислења : 4113
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Саб Окт 20, 2018 9:14 pm

fala ...srediv sega ...p.s. trebashe da mi kazesh kako da "preminam na veb verzija " ...no se snajdov ,zamisli sama .....eehhhhhh ovoj zivot ...cel zivot sama za se '....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Вто Окт 23, 2018 11:53 am

dobar vi den....praznichen sekako

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by osa on Сре Окт 24, 2018 4:43 pm

dobar den ....ubav den....pochnuvame so mojata himna

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14188
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ - Page 15 Empty Re: ДОБРО УТРО ,ДОБАР ДЕН И ЛЕКА ВИ НОЌ МЕЛНИЧАРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 15 of 18 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот