ОБРАКАЊЕ НА ЗОРАН ЗАЕВ ДО ГРАГАНИТЕ -ПРЕЗЕНТИРАЊЕ НА НОВАТА ВЛАДИНА ПРОГРАМА

Go down

ОБРАКАЊЕ НА ЗОРАН ЗАЕВ ДО ГРАГАНИТЕ -ПРЕЗЕНТИРАЊЕ НА НОВАТА ВЛАДИНА ПРОГРАМА   Empty ОБРАКАЊЕ НА ЗОРАН ЗАЕВ ДО ГРАГАНИТЕ -ПРЕЗЕНТИРАЊЕ НА НОВАТА ВЛАДИНА ПРОГРАМА

Пишување by osa on Пет Мар 10, 2017 1:40 pm

Во моментот го следам јавното обракање до гаганите на идниот премиер Зоран Заев и представување на идната владина програма .Во живо на ТВ 24 вести ...интерсно ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14680
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ОБРАКАЊЕ НА ЗОРАН ЗАЕВ ДО ГРАГАНИТЕ -ПРЕЗЕНТИРАЊЕ НА НОВАТА ВЛАДИНА ПРОГРАМА   Empty Re: ОБРАКАЊЕ НА ЗОРАН ЗАЕВ ДО ГРАГАНИТЕ -ПРЕЗЕНТИРАЊЕ НА НОВАТА ВЛАДИНА ПРОГРАМА

Пишување by TRAJCHE on Пет Мар 10, 2017 2:25 pm

I jas go sledev obrakanjeto na idniot premier Zoran Zaev i se nadevam deka posle ova ,predsedatelot Gjorge Ivanov ke go smeni mislenjeto i ke go dade mandatot na parlamentarnoto mnozinstvo ...
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 308
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот