ИЗБРИШЕТЕ ГИ ДАМКИТЕ ОД РАЦЕТЕ

Go down

ИЗБРИШЕТЕ ГИ ДАМКИТЕ ОД РАЦЕТЕ  Empty ИЗБРИШЕТЕ ГИ ДАМКИТЕ ОД РАЦЕТЕ

Пишување by osa on Сре Мар 15, 2017 10:48 am


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14500
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот