ЌУФТЕ ВО СОС ОД ПАТЛИЏАН

Go down

ЌУФТЕ ВО СОС ОД ПАТЛИЏАН  Empty ЌУФТЕ ВО СОС ОД ПАТЛИЏАН

Пишување by osa on Нед Мар 19, 2017 1:47 am


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15124
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЌУФТЕ ВО СОС ОД ПАТЛИЏАН  Empty Re: ЌУФТЕ ВО СОС ОД ПАТЛИЏАН

Пишување by delta on Сре Мар 22, 2017 10:26 pm

e kaj er tuka kufteto i sosot??>?>
delta
delta

Број на мислења : 562
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ЌУФТЕ ВО СОС ОД ПАТЛИЏАН  Empty Re: ЌУФТЕ ВО СОС ОД ПАТЛИЏАН

Пишување by IVA on Вто Апр 04, 2017 11:51 pm

moeto omileno jadene ,bravo za receptov
IVA
IVA

Број на мислења : 359
Join date : 2016-01-29

Вратете се на почетокот Go down

ЌУФТЕ ВО СОС ОД ПАТЛИЏАН  Empty Re: ЌУФТЕ ВО СОС ОД ПАТЛИЏАН

Пишување by Viktor on Сре Апр 05, 2017 10:58 pm

и што „тајна“ има во ова ќофтево?
досега немам сретнато мома да се пали на -ќофте, па уште омилено.
си пазат момите на линија, а во тоа ќофтето нема ништо интересно.
си ја утнала улогата.

Viktor

Број на мислења : 93
Join date : 2017-02-23

Вратете се на почетокот Go down

ЌУФТЕ ВО СОС ОД ПАТЛИЏАН  Empty Re: ЌУФТЕ ВО СОС ОД ПАТЛИЏАН

Пишување by OPOZICIONER on Чет Апр 06, 2017 10:49 pm

prijatelche te chitam i ti se chudam ,aman ti sve da posolish
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 621
Join date : 2016-11-25

Вратете се на почетокот Go down

ЌУФТЕ ВО СОС ОД ПАТЛИЏАН  Empty Re: ЌУФТЕ ВО СОС ОД ПАТЛИЏАН

Пишување by delta on Пон Апр 10, 2017 11:17 pm

u vinoto e tajnata be glup/./,
delta
delta

Број на мислења : 562
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ЌУФТЕ ВО СОС ОД ПАТЛИЏАН  Empty Re: ЌУФТЕ ВО СОС ОД ПАТЛИЏАН

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот