СТРУЧЊАК СО СРЕДНО ТРИГОДИШНО ВЕТЕРИНАРНО УЧИЛИШТЕ

Go down

СТРУЧЊАК СО СРЕДНО ТРИГОДИШНО ВЕТЕРИНАРНО УЧИЛИШТЕ

Пишување by osa on Нед Мар 19, 2017 3:58 pm

(ВИДЕО) На вакви ФАШИСТИЧКИ КУРТОНИ како Пандов треба да им се забрани доживотно настап пред камери, Еве што за телевизија БЕЛИЗЕ изјави ова ФАШИСТИЧКО ГОМНО : Во земјава не постојат Албанци кои и мислат добро на Македонија?!?!?!?!
2017-03-18

И на ова слични теми

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот