ПИТА ОД СТАР ЛЕБ

Go down

ПИТА ОД СТАР ЛЕБ Empty ПИТА ОД СТАР ЛЕБ

Пишување by osa on Саб Апр 15, 2017 6:11 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15124
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПИТА ОД СТАР ЛЕБ Empty Re: ПИТА ОД СТАР ЛЕБ

Пишување by SHARENI on Пон Апр 17, 2017 3:24 pm

ubav recept ko sto ni trgnalo uste malku neseznae dali i star leb ke imame ,aj da vidime svedzanecot sto ke naprai denes ?
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 480
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПИТА ОД СТАР ЛЕБ Empty Re: ПИТА ОД СТАР ЛЕБ

Пишување by SHARENI on Саб Апр 22, 2017 9:21 pm

go probav receptot ,navistina e super ,brzo se prai ,vkusen ,i nikoj od gostite neprimeti od shto e ,probajte
SHARENI
SHARENI

Број на мислења : 480
Join date : 2016-11-20

Вратете се на почетокот Go down

ПИТА ОД СТАР ЛЕБ Empty Re: ПИТА ОД СТАР ЛЕБ

Пишување by osa on Вто Мај 23, 2017 7:37 pm

ushte eden recept so star leb :video

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


гласам за  СДСМ ,гласам за Заев ,само со нив одиме напред 
osa
osa

Број на мислења : 15124
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПИТА ОД СТАР ЛЕБ Empty Re: ПИТА ОД СТАР ЛЕБ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот