Владеењето на ен клеине диктатор и фамилијата

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Владеењето на ен клеине диктатор и фамилијата

Пишување by Hamad bim Khalifa on Чет Јан 29, 2015 8:10 pm

So zadnive desetina - petnaeset zbora napolno se soglasuvam!
avatar
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Владеењето на ен клеине диктатор и фамилијата

Пишување by Гостин on Чет Јан 29, 2015 8:12 pm

Pa, barem se soglasuvame vo nesto...Dovolno e...Samo dpmne-ovcite se soglasuvaat vo se...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Владеењето на ен клеине диктатор и фамилијата

Пишување by Hamad bim Khalifa on Чет Јан 29, 2015 8:29 pm

Vcera pastirot predlozi zakon: Zemjata e ramna ploca!!!
I zamisli - ednoglasno e izglasan! Utre profesorot Horhe ke go potpishe!.....
avatar
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Владеењето на ен клеине диктатор и фамилијата

Пишување by reiter on Пет Јан 30, 2015 12:02 pm

БОМБАСТИЧНО ТВРДЕЊЕ НА КОНТРОВЕРЗНИОТ ЗОРАН БОЖИНОВСКИ: МВР го уапсила Верушевски затоа што кај него барала видео снимено од екс бодигардот на Груевски на кое премиерот е фатен во семејно насилство?!

http://www.dokaz.mk/bombastichno-tvrdene-na-kontroverzniot-zoran-bozhinovski-mvr-go-uapsila-verushevski-zatoa-shto-kaj-nego-barala-video-snimeno-od-eks-bodigardot-na-gruevski-na-koe-premierot-e-faten-vo-semejno-nasilstvo/

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
avatar
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Владеењето на ен клеине диктатор и фамилијата

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот