ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Страна 18 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Саб Сеп 16, 2017 12:03 pm


Dimko@ddimkooooo2h
Прва точка на новиот градоначалник на Скопје Петре Шилегов треба да е да се смени името на ул. Јордан Мијалков! @SDSMakedonija
3RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11953
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Саб Сеп 16, 2017 12:08 pm


Вина невина@nalutilus59m
сум станала спонтана ко вмровски протест
2RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11953
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Саб Сеп 16, 2017 12:16 pm


AAndrej@andrej08149m
Поради опозициските опструкции во Собрание укинувањето на радиодифузната такса ќе почека

Анѓушев, Шарените, Рашковски ...
Е затоа сте глупи
2RETWEETS3FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11953
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Саб Сеп 16, 2017 12:26 pm

EmptyPersona@darkhour_seeker2h
Бројот на мигранти опаѓа, стравот од нив расте https://t.co/4bceJwrv74
1RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11953
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Саб Сеп 16, 2017 10:28 pm

14
Кокран@fortifikacija2h
Земјоделци, нема повеќе Субвенции со @Zoran_Zaev  на власт!
Ќе го барате вие ВМРО и Груевски, ќе пиштите и вриштите… https://t.co/xLz38WP74X
8RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11953
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Саб Сеп 16, 2017 10:38 pm


Man@goran_man2h
Дали Донка е уствари скратеница од Македонка? Нешто како Александар Македонски што е кратеница од Воинот на коњ?
2RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11953
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 18 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот