ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Страна 27 of 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Сре Jул 31, 2019 5:40 pm

Зимзелено Дрво:evergreen_tree:@nemaparinemamir1h
Баш ме интересира со ветингот на МВР како ќе поминат дел од кадрите на ДУИ кои немаа ниту средно образование, а преку ноќ завршија факултети.
4RETWEETS5FAVORITES
se se ama ova ne premiere 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14819
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Пон Aвг 05, 2019 7:38 pm

Поголема глупост во животов немам слушнато, а што праиме со оние што се непокретни или пак се во напредна фаза на деменција, па не можат сами да дојдат да си го купат лекот?a bre idoti kade e delot od izjavata deka i za ovie lica eobezbeden nachin za podiganje na lekot .....ah moroni edni lopovski ...vie kradevte i sega mislite site kradat

#ФилипчеОпрајСе #АлоФилипче

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 EBN2kx7WsAEfHLv

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14819
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Саб Aвг 10, 2019 10:41 pm

[size=0] 
[size=16][size=1]Retweet

 31

 


Like
 116
[/size][/size]
[/size]
[list="stream-items js-navigable-stream"]
[*][list=stream-items]
New conversation
[*]
ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 3Z_BrFmV_biggerSuicideMessiah‏ [ltr]@SuisajdMesija[/ltr] 4h4 hours ago
More
Replying to [ltr]@US_Reagan[/ltr]
Бетмен ти ли си бе?!
[size=12]1 reply0 retweets1 like
[size=1]Reply
 1

 
Retweet
 

 


Like
 1
[/size][/size]
[*]
ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Ckq90wEI_biggerReagan‏ [ltr]@US_Reagan[/ltr] 4h4 hours ago
More
Еј браво, како ме откри жити се? [img(17.900000000000002px,18px)]https://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/1f602.png[/img]
[size=12]0 replies0 retweets1 like
[size=1]Reply
 

 
Retweet
 

 


Like
 1
[/size][/size]
[/list]

[/list]

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14819
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Aвг 11, 2019 8:14 pm

Стоп Ботои????:anger_right:️@ninjastic72h
Да се десеше нешто слично на Рекет во време на Грујо вака некако ќе се одвиваше: Ќе му ги земеа парите на уценетиот олигарх, ќе му завршеа работа преку тефтерчето на Гоца, ќе го држеа во џеп, на Боки ќе му ја преземеа телевизијата и никој за ова немаше да знае во јавност.
4RETWEETS16FAVORITES


mnogu tochno ...zatoa vikam da se vrati dpmne 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14819
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Aвг 11, 2019 8:20 pm

Dimko@ddimkooooo2h
Е сега ⁦@Zoran_Zaev⁩ дали ти е јасно зошто не требаше да оставиш ниту еден од дпмне на раководни функции во администрацијата?
Јади го сега немиен https://t.co/01FeMovzyq

2RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14819
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Сре Aвг 14, 2019 1:03 am

Annah@indig05alpha2h
Организиран криминал тн. мала група педера.
4RETWEETS21FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14819
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Сре Aвг 14, 2019 1:20 am

buldozerrevolution@revolucionersk2h
Колку ли се загриживте за речникот на Заев. Патем тој само го рече тоа што сите го мислиме. Ликувајте уште малку. Наскоро ќе се врати и сите ќе се вратите глувчешките дупки во кои преживувавте 11 години. Овој пат нема да имаме толку среќа.
4RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14819
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Сре Aвг 14, 2019 1:22 am

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 EB4dzZwWsAEj09t

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14819
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Чет Aвг 15, 2019 12:12 am

Мено Пауза@malaghata1h
Povtorno zameniv sex so alkohol
3RETWEETS26FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14819
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Сеп 08, 2019 12:50 pm

Гуру де Коркаш:tm:@bejbiboy2h
Земајте шо ви нуди животот, немојте да сте ограничени. За почеток пуштете радио...
9RETWEETS24FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14819
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Пет Сеп 20, 2019 5:42 pm

Kalimero@kalimero25102h
Што им се смеете на децата што веруваат во Дедо Мраз, кога има возрасни што сеуште веруваат во СДС и ДПНЕ! :wink:
2RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14819
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by osa on Нед Окт 06, 2019 1:05 pm

Poison Ivy@hedera_genus2h
дпмне дојдоа на власт со ветувања дека ќе го вратат старото знаме, ќе го поништат рамковниот и ќе ја вратат старата територијална прераспределба
не се случи ништо од тоа
не дозволувајте пак да дојдат на власт возејќи се на приказната дека ќе го поништат преспанскиот договор

5RETWEETS27FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14819
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by luxor on Пон Окт 07, 2019 9:56 am

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Untitl34
luxor
luxor

Број на мислења : 5025
Join date : 2016-10-02

Вратете се на почетокот Go down

ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ - Page 27 Empty Re: ПОЛИТИЧКИ ТВИТОВИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 27 of 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот