РОЛЕРИ

Go down

РОЛЕРИ

Пишување by Bosonoga on Саб Мај 20, 2017 9:15 pm

Незнам која е цената ,но со оглед на тоа што многу се застапени мегу младите ,верувам дека многу е исплатлив бизнис за продавачите,сепак прашувам кој е бенефитот од возење ролери ? За мене е многу опасно хоби !
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 570
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: РОЛЕРИ

Пишување by osa on Пет Јун 09, 2017 10:25 am

Porano bea rolshuli ,sega roleri ...sepak i jas koga pravam sporedba mislam deka rolshulite se pobezbedni

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13805
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: РОЛЕРИ

Пишување by delta on Пет Јун 09, 2017 10:01 pm

i sos edno i so drugoto moze da skrsis vrat.,/
avatar
delta

Број на мислења : 437
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: РОЛЕРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот