Вардар европски шампион во ракомет

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Вардар европски шампион во ракомет

Пишување by Teo on Пон Aвг 14, 2017 8:22 pm

Na pogreshna adresa si ja upatil chestitkata...Si me pomeshal so nekoj tvoj rodnina so kogo zaedno odite vo dzamija...Ti rekov jas deka bobinkite so koi ve hranat u shtab se shtetni...
Teo
Teo

Број на мислења : 4061
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вардар европски шампион во ракомет

Пишување by трендафил on Чет Aвг 24, 2017 9:28 pm

Фудбалерите на Вардар го постигнаа најголемиот успех на македонскиот фудбал и со победите против Фенербахче и во Скопје и во Истанбул се пласираа во групната фаза на лига Европа. Се надевам дека непријателите на Македонија, министерот за КУРтура Алаѓозовски, на пример, нема да умрат од мака.

_________________
Негација на негативното.
Смрт на фашизмот - слобода на народот.

трендафил

Број на мислења : 4109
Join date : 2015-04-23

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вардар европски шампион во ракомет

Пишување by хан Ацо on Пет Aвг 25, 2017 6:08 am

Со среќа да ви е.
хан Ацо
хан Ацо

Број на мислења : 782
Join date : 2015-01-14
Местолокација : България

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Вардар европски шампион во ракомет

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот