ЉУБОВНИЦИ

Go down

ЉУБОВНИЦИ

Пишување by osa on Нед Јун 11, 2017 12:05 pm

Моето момче има 68 години, во брак е 40 - еве зошто сум му љубовница

Кимберли Хопберг од Денвер има 54 години и обожава да готви, добра домаќинка е, и омилена сосетка, секогаш ќе ви позајми шеќер или брашно.

Таа веќе осум години одржува врска со оженет маж, и вели дека целосно е помирена со улогата на втора жена. Вели не и е ни на крај памет да ја раскине врската, и знае тпчно што да рече на жената со која нејзиното момче е 40 години во брак, ако се дознае за врската.

- Госакам, а и тој мене, сакаме да бидеме заедно. Секоја вечер заминува кај жената, но мене тоа ми е во ред. Има денови кога сакам да остане, но го разбирам. Си ветил себе си и на жената, но ние сме заедно среќни и затоа сме еден со друг. Знам дека јас сум таа која навистина ја сака, вели Кимберли.

Вели ни на крај памет не и било да биде љубовница, но во животот се се случува. Таа го запознала мажот постар од неа 14 години на караоке. Дури кога имале сексуален однос и кажал дека е оженет.

- Бев очајна и бесна, сакав да го оставам но веќе бев заљубена. Ми рече откако се родија децата со жена ми живееме како пријатели, не сака да се разведе, но не се љубовници, вели таа.

Кога сте љубовница го имате најдоброто, а јас си ја сакам слободата, завршува Кимберли.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЉУБОВНИЦИ

Пишување by osa on Саб Jул 01, 2017 7:26 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот