ШЕИКОТ ке поклони на секое домакинство во Србија по 1000 еура

Go down

ШЕИКОТ  ке поклони на секое домакинство во Србија по 1000 еура Empty ШЕИКОТ ке поклони на секое домакинство во Србија по 1000 еура

Пишување by osa on Пон Јун 12, 2017 10:49 am


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14817
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ШЕИКОТ  ке поклони на секое домакинство во Србија по 1000 еура Empty Re: ШЕИКОТ ке поклони на секое домакинство во Србија по 1000 еура

Пишување by osa on Пон Јун 12, 2017 10:53 am

kako da go vikneme i u Makedonija da go napravi istoto ...pa neli sme bratski narod Very Happy ...ili samo koga im treba na srbite pomosh togash ne sakaat ,a kaj se sega da ni pomognat ...aj po pola da si delime

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14817
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ШЕИКОТ  ке поклони на секое домакинство во Србија по 1000 еура Empty Re: ШЕИКОТ ке поклони на секое домакинство во Србија по 1000 еура

Пишување by osa on Саб Мар 17, 2018 1:28 pm

shto bidna dojde sheikot? podeli parite ?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14817
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ШЕИКОТ  ке поклони на секое домакинство во Србија по 1000 еура Empty Re: ШЕИКОТ ке поклони на секое домакинство во Србија по 1000 еура

Пишување by Bosonoga on Саб Мар 17, 2018 9:41 pm

site se prat na mutavi ,nikoj ne kazue
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 733
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

ШЕИКОТ  ке поклони на секое домакинство во Србија по 1000 еура Empty Re: ШЕИКОТ ке поклони на секое домакинство во Србија по 1000 еура

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот