ЏИПОТ ВО СОЊЕ кој го оставил

Go down

ЏИПОТ ВО СОЊЕ кој го оставил  Empty ЏИПОТ ВО СОЊЕ кој го оставил

Пишување by osa on Пон Јун 26, 2017 12:15 pmпогледнете на видеото

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14680
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ЏИПОТ ВО СОЊЕ кој го оставил  Empty Re: ЏИПОТ ВО СОЊЕ кој го оставил

Пишување by defo on Вто Јун 27, 2017 8:28 pm

Страшно...еј..си играл кур ташак со џипот, а ние ќе плаќаме.....

defo

Број на мислења : 2132
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот