САЛАРИЦИ старински рецепт

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

САЛАРИЦИ старински рецепт

Пишување by osa on Пон Јун 26, 2017 12:44 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12184
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: САЛАРИЦИ старински рецепт

Пишување by SHARENI on Пон Јун 26, 2017 4:33 pm

i toa srpski ,ama stvarno najdobar ,samo nemoj da napravite greshka salo e edno ,a slanina drugo ,ovie se pravat so SALO
avatar
SHARENI

Број на мислења : 137
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: САЛАРИЦИ старински рецепт

Пишување by delta on Саб Jул 01, 2017 11:44 am

salo od so>?>bolje slanina,/./
avatar
delta

Број на мислења : 258
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: САЛАРИЦИ старински рецепт

Пишување by Bosonoga on Саб Jул 01, 2017 11:59 pm

salo od stomakot na svinjata
avatar
Bosonoga

Број на мислења : 190
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: САЛАРИЦИ старински рецепт

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот