Глупави се или...

Go down

Глупави се или...

Пишување by Гостин on Чет Јан 29, 2015 6:20 pm

Vest od kanalizacija5...Jas nemam komentar...Osven prasanjeto koe go postaviv kako naslov na temata...Последната промена е направена од Teo на Вто Фед 24, 2015 12:26 am. Мислењето е променето 1 пати

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by osa on Чет Јан 29, 2015 7:40 pm

Dvete i plus ushte eden mal milion glupi komplimenti

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Hamad bim Khalifa on Чет Јан 29, 2015 8:17 pm

Ne e glupava Evropa, nitu slucajno go pravi toa sto go pravi so oslovuvanjeto.
Go ispituva Siriza! Da vidi sto ke napravi vo vrska so toa!?
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Гостин on Чет Јан 29, 2015 8:25 pm

Da be seiku, vo pravo si...ama Evropa ne Oslovuva a ne Uslovuva...kako sto napisale idiotite od kanalizacija 5...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by reiter on Чет Јан 29, 2015 8:27 pm

па тоа ти е кога 90% од програмата му е на српски Smile

_________________
====================================================================
Они нас јуре као пизде, а ми бјежимо као соколове Very Happy
reiter
reiter

Број на мислења : 2411
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот https://www.cia.gov/index.html

Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Фири on Чет Јан 29, 2015 10:31 pm

Абе и ти не си много писмен с тази латиница Smile

_________________
Андреј напиша: до почетокот на 19 век .... Бугарите си биле само турско племе ... Ништо повече ... ..
Фири
Фири

Број на мислења : 1003
Join date : 2015-01-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Гостин on Чет Јан 29, 2015 10:42 pm

Firi ne seri...Odi u meana i poracaj nesto...Ima interesni raboti na menito...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Гостин on Чет Јан 29, 2015 10:44 pm

Доста беше.Важи за двајцата...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Гостин on Вто Фед 24, 2015 12:25 am

Не биле само нашите политичари забегани. Ги имало насекаде.

Британски политичар со лудо тврдење: Путин го советуваат вонземјани

Британски политичар од Лабуристичката партија и општински советник во град Витби, тврди дека рускиот претседател Владимир Путин за конфликтот во Украина го советуваат од вонземјани, пишува „Дејли мирор“.

Според Симон Паркс во украинската криза биле вмешани и раса инопланетарни влекачи, кои ги насочуваат активностите на Путин. Тој ги крстил рептилиите „северни“. Тие му подале рамо на Путин против американското влијание во регионот.

-Токму „северните“ го советувале рускиот претседател да се спротивстави на САД – тврди Паркс.

Лабуристичкиот општинар е опседнат со вонземјани. Во претходните изјави тој тврдеше дека ја загубил невиноста од вонземјанин кога имал само пет години. Самиот тој е убеден дека неговиот биолошки татко е рептил од северните. Во популарно шоу на телевизискиот канал „ИТВ“ Паркс се довери дека имал секс со вонземјани најмалку четири пати годишно.


Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Гостин on Вто Мар 03, 2015 9:00 pm

Ne da se glupavi...Kompletni moroni se...Hrvatska plakjala trojca pretsedateli, a nie???

Хрватска има еден, а плаќа тројца претседатели

Граѓаните на Хрватска моментално плаќаат тројца претседатели, актуелната претседателка Колинда Грабар Китаровиќ и двајца поранешни претседатели, Иво Јосиповиќ и Степан Месиќ.

http://makfax.com.mk/svet/vesti/hrvatska-ima-eden-a-plaka-trojca-pretsedateli

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Kalinda on Вто Мар 03, 2015 10:47 pm

а кој го донесе тој закон да се плакаат поранешните председатели????

Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 474
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Гостин on Вто Мар 03, 2015 10:48 pm

Глупаците од дпмне. Twisted Evil

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Гостин on Вто Мар 03, 2015 10:53 pm

Kalinda напиша:а кој го донесе тој закон да се плакаат поранешните председатели????


Koj i da go donel ne e vazhno...Site zemji gi plakjaat poraneshnite pretsedateli...Prashanjeto e zoshto idiotite im se smeat na drugite koga i nie go pravime istoto...I za da ne se samozakopuvash so izjavi od tipot SDSM go donel zakonot, zaprashaj se zoshto moronite od dpmne, ako zakonot ne chini, i ako nie sme popametni od drugite zemji, ne go ukinale...

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Kalinda on Вто Мар 03, 2015 11:56 pm

Ете се фати ко риба во мрежа !
јас само за мајтап прашав кој го донесе ?
е ако го укинеме законот ,тогаш ке плачете во странство
дека нема Бранко пари за живот ?
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 474
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Гостин on Сре Мар 04, 2015 7:44 am

Pak se samozakopa. Prviot shpion koj pochna da plache vo stranstvo e tvojot lider Gujokio...Pokraj zombirani papagali, i plachkovci ste...

PS. Slobodno prodolzhi da se samozakopuvash...Vreme e nekoj da go srushi rekordot shto go drzheshe ABC...

Шефот на изборниот штаб на претседателскиот кандидат Сашко Кедев, Ганка Самоиловска - Цветанова, синоќа, соопшти дека лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски информирал неколку релевантни политичари во Брисел, Берлин и Даблин "за срамниот фалсификат на изборите".

http://star.vest.com.mk/default.asp?id=77207&idg=4&idb=1147&rubrika=Makedonija

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Гостин on Сре Мар 04, 2015 8:02 am

Kalinda напиша:Ете се фати ко риба во мрежа !
јас само за мајтап прашав кој го донесе ?
е ако го укинеме законот ,тогаш ке плачете во странство
дека нема Бранко пари за живот ?

Веќе две години Бранко не е лидер на СДСМ, но небањатите никако да добијат нов аплоуд на МП тројките. Затоа секој втор збор им е Бранко.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Гостин on Пон Мар 09, 2015 8:50 pm

Glupavi se bre...Glupi se kako nokj...

КУРИРИ ПРЕВАРАНТИ Лажат дека имало „упад“ на Заев во ДИК, фотките стари од ланиЛидерот на опозицијата Зоран Заев извршил „упад“ во ДИК. Скандал! Шокантно! Всушност, глупо ко ноќ!

Сторијата што осамна во провладините медиуми, за наводната вчерашна средба на Заев во подрум на некој ресторан на периферијата на Скопје, со претседателот на ДИК, Никола Рилковски и со Виолета Дума, двајцата членови на комисијата на предлог на опозицијата, е покрепена со две „уверливи“ фотографии.

Според куририте, на средбата се разговарало како да се изјасни ДИК за аудио-снимките што ги лиферува опозицијата.Точно е дека имало средба, но не синоќа, туку лани! Сликите се стари цела една година! Тоа вечерва на Плусинфо му го потврдија и Заев и Рилковски.

Не се знае дали протогеровци се обидуваат да и ги подметнат на јавноста, или нив некој им ги подметнал, за да ги наседнее. Како и да е, вечерва со овие слики вести се отвораа...

Сето тоа зборува дека куририте, контролирани од ВМРО-ДПМНЕ, се во голема паника пред утрешната најава на најскандалозните бомби, на спектакуларната прес-конференција во Универзалната сала во Скопје. А во стравот, нели, очите се големи.

http://plusinfo.mk/vest/17720/kuriri-prevaranti-lazat-deka-imalo-upad-na-zaev-vo-dik-fotkite-stari-od-lani

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Hamad bim Khalifa on Пон Мар 09, 2015 9:01 pm

Glupavi se - od rogjenje, nema potreba da se pravat! Sega samo se takmicat koj pogolema glupost ke napravi! Tie malku popametnite, se pritaile (koj ne etuka, koj e bolen, koj babamu se razbolela ....) !
bdv ... neshto Ilco veleshanceto go nema u zadnje vreme? Sega barem treba da lae na cel glas, so mu stana? Evil or Very Mad
Hamad bim Khalifa
Hamad bim Khalifa

Број на мислења : 2745
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Гостин on Пон Мар 09, 2015 9:14 pm

Можеби пак пушта брада за да не го препознаат. Стана опасно да бидеш препознаен како шеф на центарот за лаги и манипулации.

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by osa on Чет Мар 12, 2015 6:32 pm

Hamad bim Khalifa напиша:Glupavi se - od rogjenje, nema potreba da se pravat! Sega samo se takmicat koj pogolema glupost ke napravi! Tie malku popametnite, se pritaile (koj ne etuka, koj e bolen, koj babamu se razbolela ....) !
bdv ... neshto Ilco veleshanceto go nema u zadnje vreme? Sega barem treba da lae na cel glas, so mu stana? Evil or Very Mad
go boli jazikot ...mnogu lizel ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Kalinda on Чет Мар 12, 2015 7:19 pm

ете само да се критикувало ...
каде е пријавата на зајко за поткупот од 200 000 ,аха ја нема ...
и што сега уште ке не убедувате дека Заев е чист ,...
што мислевте ?ке излезе со монтирани глупости и нема никој да го гони за криминал ,поточно за поткуп и тоа од цели 200 000 .....ех море комуњарчиња ....
Kalinda
Kalinda

Број на мислења : 474
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by osa on Чет Мар 12, 2015 7:22 pm

da ne sakash tebe da ti ja pokaze krivichnata prijava ....
odi mori pokri se ,kako ne ti e sram da tresesh zeleni ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13959
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Гостин on Пет Мар 13, 2015 9:32 am

Kalinda напиша:ете само да се критикувало ...
каде е пријавата на зајко за поткупот од 200 000 ,аха ја нема ...
и што сега уште ке не убедувате дека Заев е чист  ,...
што мислевте ?ке излезе со монтирани глупости и нема никој да го гони за криминал ,поточно за поткуп и тоа од цели 200 000 .....ех море комуњарчиња ....

Зошто некој би трошел време и би убедувал зомбирани папагали во нешто што самото по себе е јасно?

Гостин
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Глупави се или...

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот