СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Go down

СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Пишување by osa on Пон Јун 26, 2017 6:29 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12916
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Пишување by delta on Саб Jул 01, 2017 11:48 am

i gleas crnal od infark./.e pa crknal.,/,./
avatar
delta

Број на мислења : 327
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Пишување by osa on Саб Jул 01, 2017 6:01 pm

zarem site shto crknale od infarkt se "sportisti od ovoj sport"

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12916
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Пишување by SHARENI on Нед Jул 02, 2017 11:54 am

avatar
SHARENI

Број на мислења : 190
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Пишување by delta on Саб Jул 15, 2017 9:20 pm

ako si odozgora barem an meko ke padnes,.././.
avatar
delta

Број на мислења : 327
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Пишување by nino on Нед Jул 16, 2017 12:28 pm

и колкови болат и срце ќе те стегне.. голем ризик е секс на стари години

nino

Број на мислења : 160
Join date : 2017-06-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Пишување by osa on Нед Jул 16, 2017 1:56 pm

nino напиша:и колкови болат и срце ќе те стегне.. голем ризик е секс на стари години
Daj ne me plashi Shocked plus nemash nekoi struchni soznanija ...bogami i onaka moze da si umresh ,bez keif da si napraish ....plus ja zaboravash ljubovta ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12916
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Пишување by osa on Нед Jул 16, 2017 1:58 pm

Zaboraiv da te pofalam si pishal nino poishe   od eden post ,bravo

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12916
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Пишување by delta on Пон Jул 17, 2017 11:59 pm

a i klima ako nemas na zeskovo gotov si//,.,
avatar
delta

Број на мислења : 327
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот