СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ - Page 2 Empty Re: СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Пишување by Bosonoga on Вто Aвг 28, 2018 4:14 pm

vas do seks vi dojde , a imeto?
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 663
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ - Page 2 Empty Re: СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Пишување by misterija on Вто Aвг 28, 2018 8:41 pm

Bosonoga напиша:vas do seks vi dojde , a imeto?

nema ime dodeka se seksas, mozes da zgresis katastrofalno... Very Happy Laughing

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 441
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ - Page 2 Empty Re: СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Пишување by Albatros on Сре Aвг 29, 2018 10:18 am

Nema ako soprugata i svalerkata imaat isto ime. Twisted Evil

Albatros

Број на мислења : 323
Join date : 2018-08-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ - Page 2 Empty Re: СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Пишување by Nebula on Сре Aвг 29, 2018 11:24 am

Ili soprugot i svalerot. Very Happy

Nebula

Број на мислења : 395
Join date : 2018-08-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ - Page 2 Empty Re: СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Пишување by Bosonoga on Сре Aвг 29, 2018 12:16 pm

Na kraj ke izleze najdobro e za vibratorot da se drzime. Razz
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 663
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ - Page 2 Empty Re: СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Пишување by misterija on Сре Окт 10, 2018 7:32 pm

Bosonoga напиша:Na kraj ke izleze najdobro e za vibratorot da se drzime. Razz


Замисли, сеуште жениве се срамат да влезат во секси продавници и да си одберат вибратор..и така срамувајки се, миксерот од кујна се уште им е замена.....еееех, кој век сме а толку затуцани и срамежливи, пази мола ти се.. Razz

_________________
Не излегувам на референдум Razz
misterija
misterija

Број на мислења : 441
Join date : 2016-12-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ - Page 2 Empty Re: СЕКС ПО 50 -60 ГОДИНИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот