СИНДИКАЛЕЦ ИЛИ ЛОПОВ

Go down

СИНДИКАЛЕЦ ИЛИ ЛОПОВ

Пишување by IVA on Пет Јун 30, 2017 10:08 pm

Живко Митревски не сака дијалог со Владата со синдикатите што ги исклучи

http://telma.com.mk/vesti/zhivko-mitrevski-ne-saka-dijalog-so-vladata-so-sindikatite-shto-gi-iskluchi
IVA
IVA

Број на мислења : 344
Join date : 2016-01-29

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот