ВИРШЛИ ВО РОЛНИЧКИ

Go down

ВИРШЛИ ВО РОЛНИЧКИ  Empty ВИРШЛИ ВО РОЛНИЧКИ

Пишување by osa on Сре Jул 05, 2017 6:47 pmУБАВ ,ВКУСЕН РЕЦЕПТ ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14302
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот