ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Вто Jул 25, 2017 5:33 pm


ТеткатаСоОчила@tetkatasoocila41m
Не дозволувај заради личност што си ја изгубила да ги изгубиш тие што ги имаш!
6RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Сре Jул 26, 2017 12:32 am


Squirrel@lovelysquirrel_37m
Некогаш жената сака да слушне само едно извини, ама да биде од срце.
4RETWEETS13FAVORITES


isto ko jas da sum go napishala ...no treba i nekoj da go razbere ...nemaveze ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Сре Jул 26, 2017 12:34 am


Насмеана@nasmeana2h
Кога срцето ќе го дадеш, а со душата ќе сакаш е тоа ти се вика љубов.
5RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Сре Jул 26, 2017 12:51 am


Mery blue@mumamery2h
Има спомени кои е невозможно да ги заборавиш.....исто и луѓе.
1RETWEETS8FAVORITES

toa e vsushnost najgolemiot problem

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Сре Jул 26, 2017 1:30 am


iBOY@yelrambobtwo1h
Си чекаме, знаејќи дека нема да се вратат..
4RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Сре Jул 26, 2017 12:16 pm

Блек  Флеш@izvrsitelot2h
Никогаш не го оставај оној кој оставил се за тебе!
6RETWEETS11FAVORITES

eh ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Сре Jул 26, 2017 12:17 pm


DUDE!!!@mivandzikov2h
За некој си сешто, за друг си никој и ништо.
3RETWEETS9FAVORITES

sekogash ti go kazuvav tokmu ova,no ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Сре Jул 26, 2017 11:31 pm


Marie @marie_hotcat1h
Се сеќавам и на најситните детали..
Тоа и ме убива.
14RETWEETS31FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Сре Jул 26, 2017 11:51 pm


Изгубен@izguben_2h
После кое време може да се изврши присилно иселување на некој кој бесправно ти се вселил во мислите. И не излегува со недели.
3RETWEETS7FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Чет Jул 27, 2017 12:00 am

Ненајадена@nenajadenata1h
Абе за некој одвојуваш многу време, за некој малку, а за некој ич.
Зависи.
3RETWEETS6FAVORITES·

a po koja cena go naplakash ...mislam vremeto

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Чет Jул 27, 2017 10:32 am

#7
Мимикрија@majaspasovska12h
Во најтажните очи се згаснати најголемите љубови...
Приказни се во нив испишани...нераскажани...незавршени...
6RETWEETS26FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Чет Jул 27, 2017 10:34 am


Jovan.Gj@jovangjorgiev2h
Датум кој се памети ,песни кои ти остануваат у срце, слики кои со солзи ќе ги бришиш, клупа на која не би седнал повторно.Тоа е Љубовта.
6RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Чет Jул 27, 2017 11:14 am


Бони Ансиланче@otpisanaboni1h
Не верувам во втора шанса, една ми е доволна.
3RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Чет Jул 27, 2017 11:53 am


ЈоХХана@allgoodbby11h
Утрото се познава по убави пораки и насмеани луѓе кои ти причинуваат насмевка.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Пет Jул 28, 2017 12:06 am


Германка @sugaryouknowme48m
Луѓе 100 пати ќе ја прегазат својата гордост само поради вас, ама вашето его не ви дозволува на вас да го сторите истото.
3RETWEETS3FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Пет Jул 28, 2017 12:10 am


Даре@darkoptimum1h
Ми недостасуваш, срце...❤️
3RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Пет Jул 28, 2017 12:23 am

Ледена@srceparacka2h
Те сакав и кога беше борч 5000 евра говедо едно
2RETWEETS6FAVORITES

a mojot me otkachi shtom mu kazav deka sum "shvorc"

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Пет Jул 28, 2017 12:58 am

Подлизурка @podlizurka
Никогаш нe ми било гајле за материјалните нешта кои еден маж може да ми ги даде.Гајле ми е за неговото време,внимание,чесност,верност и чувства
7:06 PM - Jul 27, 2017
6 6 Retweets 27 27 likes

i mene

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Пет Jул 28, 2017 1:24 am


ГаГа Гρеј @dashy_191h
Ако сум далеку не значи дека не мислам на тебе.
4RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Пет Jул 28, 2017 6:57 pm

Магнолија@bitch_switch5h
Жени, оти ви е толку тешко да пишате први?
Сакате молење или што?
10RETWEETS26FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Пет Jул 28, 2017 9:45 pm


Набериус.@demonnn_6662h
До кога со машко е нека пише прв ?
3RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Пет Jул 28, 2017 9:48 pm

ХепиАур@hepiaur1h
Ја сум дрска и безобразна. По заслуга, душо.
3RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Пет Jул 28, 2017 10:12 pm


Муарко@muarko1h
"жените немале муда ама ја најдов број од симпатијата и прва му се јавив"

*симпатијата нема појма дека оваа постои*
0RETWEETS12FAVORITES

xxxxx?

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Саб Jул 29, 2017 12:06 am


ПлавоБел@servicecrew_2h
Телото сака секс,
срцето сака љубов,
а умот,
умот само тебе......
0RETWEETS15FAVORITES

ubav tvit

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by osa on Саб Jул 29, 2017 5:03 pm


~ЛејдиДи~@abelejdibe9m
-Искористи ги сите авантури што ти ги нуди животот.
*не ги користи.
3RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14823
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ - Page 2 Empty Re: ЉУБОВ ИЗРАЗЕНА ПРЕКУ ТВИТ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот