БОКИ (ИДИОТ)13

Go down

БОКИ (ИДИОТ)13  Empty БОКИ (ИДИОТ)13

Пишување by OPOZICIONER on Нед Jул 09, 2017 5:02 pm

да знаев дека  Боки 13 ке биде некој "курац "у новата влада ,никогаш немаше да гласам за нив.СДСМ свестетесе ,одвај дојдовте на власт ,ама ке ја изгубите побргу отшто мислите ,идат локални избори ,еве јавно кажувам нема шанса да ве гласам, кога за КАДРОВИК ставате ваков човек! Што е немате нормални луге ?Срамота
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 471
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

БОКИ (ИДИОТ)13  Empty Re: БОКИ (ИДИОТ)13

Пишување by defo on Пон Jул 10, 2017 9:24 pm

Не бе Боки не е фаца у новата влада. Тој е во некоја невладина организација, моето мислење за него е комплетно сменато. Има право  на грешки човек во животот. А има право уште поголемо и да се корегира.

defo

Број на мислења : 2107
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

БОКИ (ИДИОТ)13  Empty Re: БОКИ (ИДИОТ)13

Пишување by OPOZICIONER on Вто Jул 11, 2017 12:31 am

za volja na vistinata informaciite mi se od tviter ,e kolku e relevanten neznam ,ostanuvam na mojot stav deka e idiot
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 471
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

БОКИ (ИДИОТ)13  Empty Re: БОКИ (ИДИОТ)13

Пишување by Bosonoga on Вто Jул 11, 2017 12:35 am

lele bre ko ke se fatite boki pa boki ,od koj naftalin go izvaivte choekov ,obichna budala prevarant i idiot
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 652
Join date : 2017-03-15

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

БОКИ (ИДИОТ)13  Empty Re: БОКИ (ИДИОТ)13

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот