БАРЕНИ ПИПЕРКИ

Go down

БАРЕНИ ПИПЕРКИ  Empty БАРЕНИ ПИПЕРКИ

Пишување by osa on Нед Jул 09, 2017 8:00 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 15119
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

БАРЕНИ ПИПЕРКИ  Empty Re: БАРЕНИ ПИПЕРКИ

Пишување by delta on Саб Jул 15, 2017 9:19 pm

a meso kamo<??>?
delta
delta

Број на мислења : 562
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

БАРЕНИ ПИПЕРКИ  Empty Re: БАРЕНИ ПИПЕРКИ

Пишување by Bosonoga on Пет Jул 21, 2017 12:39 am

se sekavam ,majkami praveshe bareni piperki ,isto kako ovaa ,i navistina se vkusni
Bosonoga
Bosonoga

Број на мислења : 769
Join date : 2017-03-15

Вратете се на почетокот Go down

БАРЕНИ ПИПЕРКИ  Empty Re: БАРЕНИ ПИПЕРКИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот