В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 16 of 35 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by luxor on Вто Дек 26, 2017 11:01 pm

kiBik напиша:Е, айде, щом треба, пак яс ке се жртвувам, айде! Evil or Very Mad

Само храбро, за возврат ќе ти ставиме споменик во Скопје, веднаш до Ацета.
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by luxor on Вто Дек 26, 2017 11:03 pm

kiBik напиша:
luxor напиша:
А бе радувај се што не оставија сами. Барем ќе нема кој да ни наплати.
Ааа, не! Не сме ние лопови! ке си платиме! И во натура, ако треба! Very Happy

А бе ако веќе мора ќе се плаќа. А што се мора не е тешко.
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 26, 2017 11:04 pm

Кай се Витезот и Лео? Да доагяат одма!
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 26, 2017 11:06 pm

luxor напиша:
Само храбро, за возврат ќе ти ставиме споменик во Скопје, веднаш до Ацета.
Сакън! Йок! Вие како ги ставате, така и ги събаряте после. И плус тоа - не сакам стиропорен! Evil or Very Mad

avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by luxor on Вто Дек 26, 2017 11:06 pm

Реитер многу ретко се вклучува, Тео секогаш кога може е тука.
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 26, 2017 11:08 pm

luxor напиша:
А бе ако веќе мора ќе се плаќа. А што се мора не е тешко.
ОК, ке плакяме, поштено. Га ядоФме кифтеата не ривавме, така да.... мора. Very Happy
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by kiBik on Вто Дек 26, 2017 11:11 pm

Айде, лека, друже Лускоре! И мисли таму за споменик од бел мрамор нещо. Very Happy
avatar
kiBik

Број на мислења : 2538
Join date : 2015-01-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by luxor on Вто Дек 26, 2017 11:12 pm

kiBik напиша:
luxor напиша:
Само храбро, за возврат ќе ти ставиме споменик во Скопје, веднаш до Ацета.
Сакън! Йок! Вие како ги ставате, така и ги събаряте после. И плус тоа - не сакам стиропорен! Evil or Very Mad


Твојот ќе го оставиме да личи. И нема да биде од стиропор, ќе покренам иницијатива да биде од лименки или шишиња пиво. Празни нормално.
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by luxor on Вто Дек 26, 2017 11:14 pm

kiBik напиша:Айде, лека, друже Лускоре! И мисли таму за споменик од бел мрамор нещо. Very Happy

Еве вака нешто.Добра ноќ и тебе Кибик.
avatar
luxor

Број на мислења : 3917
Join date : 2016-10-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by delta on Сре Дек 27, 2017 11:04 am

ej mi doslo drugarceto.//.,/,s0o ne vikavte da piem po edna,././
avatar
delta

Број на мислења : 451
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by delta on Сре Дек 27, 2017 11:14 am

skrzavci?".'/;za enda rakija da se krielo.,./,/ajde cao.//.,.
avatar
delta

Број на мислења : 451
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Дек 31, 2017 8:17 pm

dobro vecher ....denes e poseben den ...denes e posleden den od ovaa godina ...ke vi posakam mnogu zdravje ,sreka i uspeh vo novata godina ....pominete ubavi migovi isprakajki ja starata i dochekuvajki ja novata godina ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Јан 07, 2018 10:40 pm

momche donesi po edna zolta ,meze i pesnichka ,malku da se raspolozime ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by defo on Саб Јан 13, 2018 12:54 pm

Не сум се укучил од дамна..ај среќна нова и се најдобро во нејзе.....

defo

Број на мислења : 2046
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Јан 14, 2018 8:26 pm

srekna i beriketna i za tebe defo ......da si ziv i zdrav i se shto sakash gospod da ti dade .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Сре Јан 17, 2018 12:46 am

daj momche edna zolta da se stoplam ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мар 01, 2018 5:23 pm

dobro vi vecher ...momche daj po edna zolta ....i sekako pesnichka ....(so poraka)

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мар 01, 2018 5:30 pm

mislev sama pijam vo meanata ,koga gledam i nino bil tuka ...pa shto molchish ???
javi se ....pishi edna pesnichka ..pishi nekoj zbor ...ne samo si sedish i si dremesh na forum ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мар 01, 2018 7:12 pm

momche daj ushte edna zolta ,za pesnata de ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мар 01, 2018 7:13 pm

no i ovaa verzija e dobra .....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мар 01, 2018 7:37 pm

i toa raspolozenieto bilo interesna rabota ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мар 01, 2018 7:40 pm

ima mnogu uchesnici vo kreiranje na raspolozenieto ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мар 01, 2018 7:43 pm

eh sudbino zivote ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мар 01, 2018 7:46 pm

odime ponatamu ...

ne e majka ,kerka e

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Чет Мар 01, 2018 8:08 pm

i taka dushata zboruva

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


поддржи ги уставните измени ,верувај во владата
avatar
osa

Број на мислења : 13823
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 16 of 35 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 35  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот