В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Страна 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by EVITA on Нед Апр 15, 2018 2:23 pm

ova :samo draga nemoj piti i biti zlochesta e od pesnata? vnimatelno slushav ,no ne chuv .....

EVITA

Број на мислења : 82
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Апр 15, 2018 2:28 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12798
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Апр 15, 2018 10:13 pm

momche daj po edna loza ,meze i pesnichki ,ama kako za kraj ....moze

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12798
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by osa on Нед Апр 15, 2018 10:20 pm


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12798
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: В И Р Т У Е Л Н А ''М Е А Н А''

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот