ТВИТАЊЕ

Go down

ТВИТАЊЕ

Пишување by SHARENI on Пет Jул 21, 2017 11:17 pm

Дали и пишувањето на твитови може да го наречеме хоби ? Ајде да го слушнеме вашиот одговор ,вашето размислување на оваа тема
avatar
SHARENI

Број на мислења : 274
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот