ОХРИД И ТУРИЗАМ ??????

Go down

ОХРИД И ТУРИЗАМ ?????? Empty ОХРИД И ТУРИЗАМ ??????

Пишување by TRAJCHE on Вто Jул 25, 2017 5:19 pm

me izlazaa da sum odel u Ohrid na odmor !!! pishman sum ama si gi dadov parite ...od ubo preubo ke sum pominel ...cela nok mi gricka glushec na uvo ...vo smeshtajot gluvci ali sakash ....
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 276
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ОХРИД И ТУРИЗАМ ?????? Empty Re: ОХРИД И ТУРИЗАМ ??????

Пишување by defo on Вто Jул 25, 2017 8:24 pm

Хихихи, каде тоа??? Немора точно??? Отприлика кај беше и за колку пари сместен????
Он топик, да Охрид има големи проблеми со туризмот. Прво и основно треба да се одлучи каков туризам сака, ако сака да е Ибица, тогаш да се навикнеме на неспиени ноќи. Ако сакаме алтернативен туризам, да ги збогатиме содржините. Ако сакаме елитен скап туризам да бидеме тоа. Охрид на база на туризмот тоне, моментално имаме фатаморгана од субвенциониран туризам, без реален фидбек. Имаме скапи објекти со ефтина послуга. Во кратки црти тоа е.

defo

Број на мислења : 2120
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ОХРИД И ТУРИЗАМ ?????? Empty Re: ОХРИД И ТУРИЗАМ ??????

Пишување by TRAJCHE on Вто Jул 25, 2017 11:54 pm

pashtani ,koga ke zavrshi noviot del i odma neli pochnuva stariot del ko odish prema peshtani od leva strana ,e tuka ,a plativ po 550 denari od nok za eden choek ,mnogu e ama bilo vo shpicot na sezonata zatoa ,e sega bev i tolku ,jas poeke ne ni pominuvam pokraj Ohrid
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 276
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ОХРИД И ТУРИЗАМ ?????? Empty Re: ОХРИД И ТУРИЗАМ ??????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот