УНИШТУВАЊЕ НА МАТЕРИЈАЛИТЕ НА СЈО

Go down

УНИШТУВАЊЕ НА МАТЕРИЈАЛИТЕ НА СЈО

Пишување by osa on Вто Jул 25, 2017 5:28 pm

ВМРО-ДПМНЕ: СЈО е должно да ги уништи сите нелегално прислушувани материјали

ВМРО-ДПМНЕ и денеска го повика Специјалното јавно обвинителство да работи согласно со законот и укажува дека е должно сите нелегално прислушувани материјали веднаш и без исклучок во законска процедура да ги уништи и за уништувањето на материјалите да состави записник.

https://youtu.be/r_VVeJ4DYwI


_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: УНИШТУВАЊЕ НА МАТЕРИЈАЛИТЕ НА СЈО

Пишување by osa on Вто Jул 25, 2017 5:31 pm

kaj gi naogate ovie GREOVI OD LUGE da ve branat ???od kaj ovoj od DPMNE????ovoj e nevraboten grev ,i go stavile da se glupira ...aj dete neka te sobere majka ako ja imash ....aj gitla

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: УНИШТУВАЊЕ НА МАТЕРИЈАЛИТЕ НА СЈО

Пишување by defo on Вто Jул 25, 2017 8:26 pm

Да де да, папосле преку КУРир и Сител да перат мозоци...и пу пу не се важи ништо.

defo

Број на мислења : 2072
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: УНИШТУВАЊЕ НА МАТЕРИЈАЛИТЕ НА СЈО

Пишување by TRAJCHE on Саб Jул 29, 2017 4:21 pm

sega predmalku go gleav toj idiotot od DRP(M)NE Danev i demek sobranieto bilo sostaveno od POZICIJA I OPOZICIJA,a nie glupi neznajme ,a vo proshlite edinajse godini zoshto samo od niv beshe sostaeno ,mislam od pozicija i si praea shto si sakat i so narodni pari i so se
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 247
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: УНИШТУВАЊЕ НА МАТЕРИЈАЛИТЕ НА СЈО

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот