ВЕТЕРНИЦА -ОДНЕСЕНО ОД ВЕТЕРОТ

Go down

ВЕТЕРНИЦА -ОДНЕСЕНО ОД ВЕТЕРОТ  Empty ВЕТЕРНИЦА -ОДНЕСЕНО ОД ВЕТЕРОТ

Пишување by OPOZICIONER on Сре Jул 26, 2017 9:56 pm

Полека почна чистењето на воздухот .Мои информации велат дека ги нема повеке колегите од форум" Ветерница" на чие чело беше славниот "concrete"
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 492
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот