ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 6 of 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Јан 15, 2018 1:06 am


Американка@girlontop011h
Не си го отежнувај животот мислејќи на минатото, секако не можеш ништо да смениш. Не мисли ниту на иднината, што треба да биде ќе биде. Ти само живеј.
4RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Јан 17, 2018 12:50 am

~ЛејдиДи~@abelejdibe2h
Не боли срцето кога е скршено, туку кога му даваш лажна надеж.
22RETWEETS44FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Јан 17, 2018 1:13 am

Marie @marie_hotcat45m
Не труди се толку да ме изгубиш. Јас сум од оние кои знаат кога да си заминат.
6RETWEETS21FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Фед 11, 2018 3:06 am


#2
Мимикрија@majaspasovska12h
Па и немам погрешено ништо...
Освен, во моментите кога сум сакала слепо...кога не треба, сум простувала...кога мене ме пуштале, сум чувала...
И во ред е...
Човек ќе помине се'... На крај, ќе научи од "грешките"...
7RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Фед 24, 2018 10:45 pm


Aлиен'ка ex Angel Dust????@zeznataskorpija2h
Некогаш е доволно на некои и без да им кажеш ќе знаат дека ги сакаш.
А има и такви, па и да им кажеш дека ги сакаш нема да ти поверуваат...не е до тебе до луѓето е!
8RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Фед 24, 2018 11:57 pm

#89
Русокоса девојка@blondy16555m
Зошто се враќаш секогаш кога ќе помислам дека те заборавив?
2RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Фед 27, 2018 12:06 am


eli@changes_r_good1h
Прв чекор за да се чувствувате подобро е да ги елиминирате ид животот тие што ве прават несреќни.
Втор и неопходен чекор е да ги тргнете и тие што прават будала од вас.
Трет чекор е да си ја гушнете среќата и да уживате. ????
3RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Фед 28, 2018 10:39 pm

Marie @marie_hotcat39m
Целиот свет е мој, кога ти си до мене.
9RETWEETS13FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Мар 01, 2018 12:02 am


Ѓумбир@huawei_6662h
Срцето не знае за километри ама знае кога си му у близна... #љубов
8RETWEETS21FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Мар 01, 2018 9:29 pm


Среќа@frfuzfsqs0jpubm1h
Остани каде што си во моето срце на истата адреса.Да можам секогаш да те пронајдам.Да ти кажам колку твојата љубов ми значи.
4RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Мар 01, 2018 9:43 pm


Бони Топ@bonitopp2h
Осигурување на нерви има или да зеам да пијам
2RETWEETS24FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Мар 01, 2018 11:26 pm


DUDE!!!@mivandzikov2h
Однесувањето решава кој ќе остане во твојот живот.
10RETWEETS29FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Мар 02, 2018 5:32 pm

DUDE!!!@mivandzikov1h
Ќе те однесам во еден друг свет... Поинаков!
Свет без лаги, свет во кој ветувањата си стојат на зборот... Свет во кој некој искрено ќе те сака.
6RETWEETS21FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Мар 02, 2018 5:39 pm

Marie @marie_hotcat52m
Непреболена љубов, најмногу боли.
4RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мар 04, 2018 10:12 pm

Мрчатор@strshlen1h
Нема разлика, со или без тебе. Исто е.
Со тебе - само мислиш дека имаш некој.
3RETWEETS9FAVORITES·


tvit so poraka


Последната промена е направена од osa на Сре Мар 07, 2018 1:08 am. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мар 04, 2018 10:15 pm

Мрчатор@strshlen47m
Се сеќавам, седевме по цела ноќ, си пишувавме кога бевме далеку. Кога бевме блиску се љубевме... А сега сме како туѓинци.
3RETWEETS8FAVORITES

tvit so poraka


Последната промена е направена од osa на Сре Мар 07, 2018 1:08 am. Мислењето е променето 1 пати

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Мар 07, 2018 1:07 am


DUDE!!!@mivandzikov1h
Тишината е најубава кога имаш со кој да ја слушаш!
12RETWEETS21FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Мар 07, 2018 11:53 pm

Мрчатор@strshlen1h
И оваа година нема да и' подарам цвет за #8март. Исто како што не и' подарив ништо за роденден.
3RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Мар 08, 2018 11:43 pm


Morgana Pendragon@_lady_raven_19m
Толку многу нешта чувствуваме со срцето и душата, а твоето отсуство го чувствувам длабоко врежано во коскиве...
6RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Мар 08, 2018 11:44 pm


Брадестиот@_bradestiot35m
- Те сакам.
- Имам јас и свои проблеми.
6RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by delta on Пет Мар 09, 2018 5:01 pm

delta
delta

Број на мислења : 454
Join date : 2016-11-30

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 10, 2018 1:09 am

Dixon
@radovan_sm
Доналд Трамп ќе се сретне со Ким Јонг Ун а ти уште не сакаш да пишиш прва ????

6:43 PM - Mar 9, 2018

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 10, 2018 1:12 am

DUDE!!!
@MIvandzikov
Не си веќе тоа што беше!

5:50 PM - Mar 9, 2018

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 10, 2018 1:15 am


[Не]Видливиот™️
@jovica_c
Обожавам коа ми вреѓаат интелигенција и коа праат будала од мене ????

5:31 PM - Mar 9, 2018
23
See [Не]Видливиот™️'s other Tweets

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мар 10, 2018 1:29 am

Ването
@Van3to
И премолчаниот збор убива исто како и кажаниот.

3:22 PM - Mar 9, 2018
17
See Ването's other Tweets

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот