ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 10 of 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Апр 06, 2018 10:44 pm


leonidspar@leonidspar146m
Има Луѓе кои забораваат на себе си служејќи им на другите луѓе и има луѓе кои само на себе мислат - искористувајќи ги другите луѓе.
23RETWEETS49FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Апр 06, 2018 10:59 pm


Dream House@dreamhouse9928m
Кога веќе некој период живееш без допири,нежност се навикнуваш,кога ти приоѓа некој одненадеж и веќе знаеш како да реагираш.Едноставно си се навикнал така.Не дека не ти фали.
4RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Апр 06, 2018 11:34 pm


Бони Топ@bonitopp2h
Како стареам така многу рано ми се приспива
1RETWEETS16FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Апр 06, 2018 11:41 pm


НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva18m
Имаш ли на кого да му го прераскажеш денот ?
3RETWEETS5FAVORITES·

veke nemam ,a imav

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Апр 07, 2018 9:57 am

Стрела ➶@zone020537m
Ако те боли лагата, не ја барај вистината.
7RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Апр 07, 2018 2:29 pm


crvenokosata@2eyeshadow32m
На празници најмногу ни недостасуваат оние што не се повеќе со нас...
а биле дел од нас...
8RETWEETS21FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by TRAJCHE on Нед Апр 08, 2018 8:26 pm

Тиа Мариа@marijatia1h
Среќата е во малите работи (со тебе)..
2RETWEETS4FAVORITES
TRAJCHE
TRAJCHE

Број на мислења : 252
Join date : 2016-11-20

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Апр 09, 2018 12:11 am


Бранче@branchebananche2h
Велат најлош порок е коцкањето.....особено ако прокоцкаш нечија доверба
27RETWEETS49FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Апр 09, 2018 12:32 am


Mаринче ✴️@marincencence1h
Не остана никој во кој можам да верувам освен во себе, а и тоа е дискутабилно
3RETWEETS22FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Апр 09, 2018 12:36 am


Адский@strshlen1h
Ќе се вратиш премногу доцна, кога во мене ќе нема топлина.
3RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by EVITA on Пон Апр 09, 2018 11:09 pm


Непредвидлив@legendasofer1h
Да ме сакаше колку што ми фалиш.
8RETWEETS14FAVORITES

EVITA

Број на мислења : 226
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by EVITA on Пон Апр 09, 2018 11:09 pm


Капуљачата@kapujacata1h
Во случај на криза во љубовта..скрши гордост!
7RETWEETS18FAVORITES

EVITA

Број на мислења : 226
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Апр 10, 2018 12:46 am


PreminPortal@preminportal11m
"Побарај ги луѓето што ги сакаш, шепни им колку ти се потребни, сакај ги . Најди време да им кажеш “Жал ми е“ “фала“, “те сакам“ и сите останати нешта кои ги мислиш.- и биди добар."
3RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Апр 10, 2018 12:50 am


Твитерџика Хемоглобин@hemoglobinot2h
Сакам да ме сакаш ама искрено
2RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Апр 11, 2018 12:15 am


????Aлиен'ка????@zeznataskorpija2h
И нека ноќва избрише се што имавме, како никогаш ништо да немавме.
3RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Апр 11, 2018 12:22 am

Morgana Pendragon@_lady_raven_57m
Не лажи дека не било љубов. Затоа што болиш. Сѐ уште проклето силно болиш...
1RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Апр 11, 2018 12:28 am


Snezana@snezana2828988226m
Не можеш да зачуваш нешто што не сака да биде твое ,ниту пак да задржиш некој кој не сака да остане .
1RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Апр 11, 2018 10:46 pm


UltraViolet Heaven@6_7characters1h
Ти ќе си го сакаш, тој ќе ти се курчи
4RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Апр 13, 2018 12:42 am


DUDE!!!@mivandzikov2h
Кога пак?
-Никогаш, а и тогаш не!
6RETWEETS13FAVORITE

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Апр 14, 2018 11:19 pm


???????? Marie ????????@marie_hotcat2h
Како можете да спиете навечер знаејќи дека сте ги повредиле луѓето кои ве сакале повеќе од самите себе?
14RETWEETS33FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Апр 14, 2018 11:38 pm


LOVEnoWAR@oltovski1h
Ајде бре музичари свирете ја нашата...
Конобар донеси вино, нашето...
3RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Апр 15, 2018 10:43 am


MilaShila@milaturtur1h
"Тешко е да кажеш збогум, но некогаш не ти оставаат друг избор"...
#ДоброУтро и #убавден убави ????
3RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Апр 15, 2018 4:37 pm


Mаринче ✴️@marincencence37m
Прашањето ми беше ...
дали си среќен сега ??
6RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Апр 15, 2018 5:03 pm


Реален@neutralen_29m
Ако не ти пишува, може сака усно.
8RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Апр 15, 2018 10:36 pm


Непредвидлив@legendasofer2h
Времето без тебе боли.
3RETWEETS8FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13971
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 10 of 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот