ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 11 of 17 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by nino on Нед Апр 15, 2018 11:53 pm

auuu ligava rabota

nino

Број на мислења : 236
Join date : 2017-06-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Апр 22, 2018 12:36 am


Мимикрија@majaspasovska125m
Се' некогаш запира...
Освен...желбата за твојата прегратка.
2RETWEETS14FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Апр 25, 2018 10:23 pm


Caribbean Islands 1201@bozinovskizlat11h
Ако ти недостига, едноставно е, јави му се. И двајцата добивате.
10RETWEETS27FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Апр 29, 2018 2:45 am


MilaShila@milashila91h
Лежиш во кревет, се трудиш да заспиеш, но не можеш...
Само на него/неа мислиш..
Иако знаеш дека никогаш нема да го/ја имаш...
#thinkingoutloud
2RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Апр 30, 2018 5:27 pmПреспанец ????@resencanecot27m
Каков е вашиот љубовен статус?
- Чекам дали ќе види дека умирам.
3RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Апр 30, 2018 5:42 pm

Марулка@marulkaa49m
Кога ќе се решиш да дадеш втора шанса, не заборавај дека човек не се менува. Ако е еднаш те повредил на било каков начин, во било каков облик, сигурно ќе го направи повторно истото.
2RETWEETS3FAVORITES
sepak mu dadov vtora shansa ....imate pravo ...zaludno .....tochno ako ednash te povredil ,ke te povredi povtorno .....


p.s. chitash verojatno....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Мај 01, 2018 11:35 pm


Еликсир ????@eliksirce1h
Кога некој ќе ти постави прашање ако имаш култура даваш одговор! Не хмкаш, не ммкаш, не молчиш, не игнорираш.. ама ај.. до мене е изгледа.
4RETWEETS23FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Мај 01, 2018 11:46 pm


Д Зоро@the__zorro58m
Боли невозвратена љубов ама боли и кога си навивач на Барса вечерва
3RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Мај 03, 2018 10:38 pm


Monihris@monihris354m
"Nema mjesta za tugu, nasvirala sam se."❤️Девојката со гитара... Некаде прочитав дека на денешен ден си замина од нас, еве ја, тука е ????
https://t.co/6EBwlVaBZd
6RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Мај 03, 2018 11:06 pm


Грета@gretaodtreta2h
Тенка е линијата помеѓу саркастично и психопатолошко.
7RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мај 06, 2018 2:23 am


Caribbean Islands 1201@bozinovskizlat11h
Довербата се губи еднаш и засекогаш. Затоа биди искрен и верен.
8RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мај 06, 2018 2:24 am


Царевата Ќерка@carevata_kerka56m
Ѓурѓовден е ... и не сте со тие што ги сакате
4RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мај 06, 2018 2:25 am


девојчето@secret_smille1h
Од каде ги наоѓате оние што ве сакаат?
3RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мај 06, 2018 3:15 pm


LadyStardust@ladyfromthestar2h
Втора шанса може ќе дадам. Трета никогаш.
5RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Мај 08, 2018 8:08 pm


Еликсир ????@eliksirce2h
Шо ако.. никогаш не се запознаевме!?
6RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Мај 08, 2018 9:01 pm


Гинекологот ????@mknothing12h
ДОБАР (интелигентен) човек кога ќе згреши - се извинува!
ЛОШ (глуп) човек кога ќе згреши - тебе те прави луд!
4RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Мај 10, 2018 7:35 pm


Среќа@frfuzfsqs0jpubm1h
Најубаво нешто на овој дожд е гушкање со саканиот.
2RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Мај 13, 2018 2:00 pm


Бони Топ@bonitopp40m
познавате луѓе што секогаш вината ја префрлаат на вас и никогаш не си ги признаваат грешките? подалеку од нив, не ви требаат
8RETWEETS24FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Мај 14, 2018 11:01 pm


Кара ♓️@mama68861h
Убаво е да знаеш дека некому недостигаш, дека ти се радува. Дека му е доволно да те има толку колку што те има, таков каков што си, зошто некогаш немал ништо.
4RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Јун 03, 2018 9:38 pm


Snezana@snezana282898822h
Срцето ја пишува ...
Гордоста ја брише пораката.
4RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by OPOZICIONER on Вто Јун 05, 2018 10:30 pm


Среќа@frfuzfsqs0jpubm2h
Би ти кажала се во лице,само незнам во кое.
3RETWEETS10FAVORITES


ete kolku ubavo kazano
OPOZICIONER
OPOZICIONER

Број на мислења : 459
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Јун 09, 2018 1:09 am


???????? Marie ????????@marie_hotcat44m
Го познаваш? - ја прашаа.
- Да, еднаш си бевме се на светот . Тој мене, јас нему.
9RETWEETS20FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Јун 09, 2018 1:10 am


Caribbean Islands 1201@bozinovskizlat142m
Невозвратена љубов и емоции, тивките убијци на срцето...
10RETWEETS20FAVORITESa nazad nikako nema ....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Јун 11, 2018 4:17 pm


Snezana@snezana282898822h
Не ми фалиш Ти...
Ми недостига тој што мислев дека си Ти.
10RETWEETS25FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Јун 15, 2018 1:12 am


Мимикрија@majaspasovska147m
Постои линија помеѓу невозможно и возможно...
Се вика- желба.
2RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 13911
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 11 of 17 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот