ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Aвг 30, 2017 10:57 pm


Капуљачата@wineho0d1h
Ниту улицата не е веќе иста без твојот чекор во вечерните часови....
4RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11952
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Aвг 30, 2017 11:41 pm


Изгубен@izguben_45m
Понекогаш е потребна поголема храброст да побегнеш, отколку да останеш.
2RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11952
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Aвг 30, 2017 11:44 pm

Плувиофил@blood666dragon1h
Доволно е да имаш некој кој те сака.Да те сака најмногу, само тебе, никој друг, а и ти исто, во исто време.За таква љубов вреди да се живее.
1RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11952
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Aвг 31, 2017 10:32 pm


Кара @mama68861h
- Што ќе правиш утре?
- Ќе се разбудам со мисла за тебе, па ќе видам што понатаму.
3RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11952
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Сеп 05, 2017 12:14 am

#25
Dream House@dreamhouse9955m
А мислиш ли на мене,кога посакуваш со некого да молчиш?
6RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11952
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Сеп 07, 2017 9:47 pm


Џудит Неписмената™@kroffni4ka2h
Имам потреба од гушкање и ми се чини ќе заплачам.
3RETWEETS16FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11952
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет Сеп 07, 2017 9:50 pm


Плувиофил@blood666dragon2h
Само човек кој заспивал со солзи во очите знае колку е тешко да се разбудиш со насмевка
13RETWEETS23FAVORITES

namenski tvit

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11952
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Сеп 16, 2017 11:58 am


~ЛејдиДи~@abelejdibe19m
Можно е некогаш да ме бараш, ама можно е да ми биде веќе сеедно.
3RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11952
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Сеп 16, 2017 12:23 pm


Yovanna@kralicata_031h
Си ја почитувам гордоста но знам да кажам "ИЗВИНИ"❗❗❗
1RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 11952
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот