ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 21 of 29 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 29  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by delta on Пон Мај 13, 2019 9:41 am

<*/:mislev ne sakas da ti odgovoram/*_#
delta
delta

Број на мислења : 549
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Мај 13, 2019 10:44 am

Neochekuvav si go zamenil so nesakash ....plus bez obvrska si go zamenil so"podbucnuvanje"....sepak ne e ni taa verzija " so sebe " ,nikoj nema odnos kon sebe ili so sebe ...verojatno sekoj si tolkuva spored zelbite za da bide vo pravo

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by delta on Пон Мај 13, 2019 10:53 am

;/<kon sebe ima~^<

_*#so sebe..... zavisi kako deckoto ja gleda masturbacijata$€|

+&#podbucnuvanje...?!?!?!
delta
delta

Број на мислења : 549
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Мај 13, 2019 11:15 pm

зен нудист@ref1h
песната е да ти каже што не може устата, песната е да те роди, да те умре, пустата
2RETWEETS19FAVORITES


ubava pesnichka 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Мај 13, 2019 11:33 pm

Џинџерот@i_am_dimovski39m
Четири раце, две души и една прегратка полна љубов. #леканоќ друштво, и запомнете #САМОЉУБОВ https://t.co/5hSs6ZMpgx
2RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Мај 13, 2019 11:34 pm

Тинка Минка:skull:@topceglopce45m
Некои зборови кога ќе се кажат не можат да се повлечат никогаш!
1RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Мај 18, 2019 3:19 am

Mizz Black@kanunis_12h
А понекогаш, ништо друго не е важно, освен повторно да дојде надежта. https://t.co/LGFsOs1Zjx
2RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Мај 20, 2019 12:14 am

Галантен@legendasofer2h
Мојава душа се радува на твоето постоење.
4RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Мај 20, 2019 12:14 am

Галантен@legendasofer2h
Мојава душа се радува на твоето постоење.
4RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Мај 20, 2019 12:15 am

Галантен@legendasofer2h
Мојава душа се радува на твоето постоење.
4RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Мај 20, 2019 12:15 am

Галантен@legendasofer2h
Мојава душа се радува на твоето постоење.
4RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Мај 20, 2019 12:16 am

Галантен@legendasofer2h
Мојава душа се радува на твоето постоење.
4RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Мај 22, 2019 12:07 am

Dunja Donatelo@lomim_barbike1h
U ovom me životu interesuju samo ljubav i nežnost.
0RETWEETS20FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Мај 27, 2019 12:01 am

:alien:Aлиен'каalien@zeznataskorpija1h
Жена, да може би дала и дел од својата душа за оној кој го сака, само за да му биде добро кога му е лошо.
4RETWEETS23FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Мај 31, 2019 12:36 am

0RETWEETS8FAVORITES


#86

S.!.m@simonelciki2h
Секој ден си викам дека не можам да ја сакам повеќе од ова, а секој ден ја сакам се повеќе и повеќе.
0RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by delta on Саб Јун 01, 2019 1:03 pm

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Cropped-image-20190601-125900-2029087301
delta
delta

Број на мислења : 549
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Јун 02, 2019 1:07 pm

Kasler 05@kasler0530m
Осмели се,
не боли,
биди прв,
извини се,
биди џентлмен,
биди човек.

10RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Јун 02, 2019 1:13 pm

Галантен @legendasofer 2h
И кога молчам ми фалиш.
4 RETWEETS 12 FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Јун 02, 2019 1:15 pm

Miss Morning Like a Star @ heaven@otpisanaboni1h

Miss Morning Like a Star @ heaven@otpisanaboni1h
Чувај го оној што го сака она кај тебе ни ти сам што не го сакаш!
3RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Јун 02, 2019 1:56 pm

cup of TEA@_tejka_2h
Od sega jas ke mu kupuvam licno viski poso mi prija "Te sakam" 10pati vo minuta koga e faten.
0RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Јун 02, 2019 2:17 pm

Хамба 2.0@hambaboy2h
Внимание. Не им оди у врска, го бараат и добиваат на соц мрежи. Ќе раскинат и повторно исто. Поентата да бидеш сам, да не си во врска е да го истражиш сопственото битие и да најдеш канали за да си го овозможиш, да си го дадеш самиот себеси тоа што го бараш од другите.
6RETWEETS19FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Јун 03, 2019 5:35 pm

прaвничкa:registered::tm:@s_trifunoska2h
И најмалата надеж некогаш знае да разгори едно обично пламенче. Но и еден сомнеж умее да урне кула.
6RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Јун 04, 2019 2:16 pm

crvenokosata@2eyeshadow1h
Кога си настинат, најважно е да имаш кој да те измасира, и супа и чај да ти свари.
6RETWEETS35FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by delta on Пон Јун 10, 2019 2:17 pm

delta
delta

Број на мислења : 549
Join date : 2016-11-30

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Јун 10, 2019 6:03 pm

ÅLEKSÅNDÅR@aleksandermen2h
Кога ти е тешко и бараш на кого можеш да се потпреш од многубројните "блиски" пријатели, роднини и другари. https://t.co/AfejEKc8vx
1RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14982
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 21 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 21 of 29 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 29  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот