ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 27 of 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Jул 30, 2019 9:10 pm

Близнак@bliznaci1231h
Понекогаш треба да го оставиш тоа што поминало,да го прифатиш тоа што останало и да му се радуваш на тоа што доаѓа...
1RETWEETS5FAVORITES
se soglasuvash 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто Jул 30, 2019 9:15 pm

Реалната@realnata230m
Сакајте ги и ценете ги луѓето додека се со вас, кога ќе ги нема повеќе џабе е се
0RETWEETS7FAVORITE

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Jул 31, 2019 12:37 am

Мимикрија@majaspasovska117h
Луѓе...
Секогаш се држат до сигурноста.
А живот ко живот...не чека, поминува.

24RETWEETS61FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Jул 31, 2019 5:43 pm

Намирисан@lastmacedonian132m
Јас немам среќа лубеница зрела да купам а не па девојка да си најдам !
2RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Jул 31, 2019 5:56 pm

Лудо Чудо@pluviofil66621m
Љубов е кога љубовницата нема да те поздраве на улица,оти си со жената.
2RETWEETS3FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет Aвг 02, 2019 7:36 pm

:dango: еден мињон@mrssurprise21h
И јас знам да играм како тебе.
Валкано. Ама, не сакам...

3RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Aвг 03, 2019 9:12 pm

RASPUSTENICA@raspustenica1971h
Не мораш толку многу и често да ми пишуваш, не можам да те дочитам човече!
0RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Aвг 04, 2019 2:02 am

Анастејжа Биверхаузен@bluebitchlady1h
Некои луѓе толку ти се мили и си ги сакаш, што секоја нивна тага те боли како своја.
8RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Aвг 10, 2019 10:38 pm

:dango: еден мињон@mrssurprise24h
Не е страшно да плачеш.
Страшно е да не можеш да се исплачеш...

18RETWEETS51FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Aвг 11, 2019 1:50 am

Мимикрија@majaspasovska12h
Тој што еднаш ти го завртел грбот...
Секое следно гледање во лице...ќе ти биде, само странец.

3RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Aвг 11, 2019 8:23 pm

Edna Bitna@bitnaedna2h
И сите патишта можеби му водеа до моето срце ама храброста не му беше голема.
2RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Aвг 12, 2019 1:19 pm

#37

Chlamydia@schiffer_pg1427m
Тука има луѓе што никој никогаш во животот ги нема сакано.
4RETWEETS14FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Aвг 12, 2019 2:48 pm

Miss Morning Like a Star @ heaven@otpisanaboni1h
Додека некој го чека вистинскиот момент, моментот заминал!
1RETWEETS13FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Aвг 12, 2019 3:01 pm

МилаШила@milashila945m
А, имаш со кого да се напиеш кафе и да му се пожалиш или пофалиш?
*досадно ми е на работааа!!!

1RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Aвг 12, 2019 3:05 pm

Насмеана :dolphin:@nasmeana2h
Да се сака значи да не се бара ништо за возврат.
2RETWEETS10FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Aвг 12, 2019 6:38 pm

جانا ميمش@l0remipsum_48m
Ми пиша бившиот после 7 месеци, го слушал Оливер Драгојевиќ и се потсетил на мене. Допрва уште многу ќе ме бараш бе пиле златно <3
5RETWEETS34FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Aвг 12, 2019 7:05 pm

Хаклбери Курва@katiestrummer2h
Ќе влезам тивко, кротко ќе си седнам крај тебе в мракот втренчен, да те гледам, сам. И кога наситен ќе запрам да те гледам, ќе ми те бакнам и ќе заминам.
2RETWEETS7FAVORITES


ubavo kazano 

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре Aвг 14, 2019 1:01 am

Даниела@danelavelkovska2h
Понекогаш, доволна е смо една прегратка, но...
4RETWEETS15FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14643
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 27 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 27 of 27 Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот