ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 29 of 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Ное 25, 2019 1:12 am

Мимикрија@majaspasovska11h
Ич да немаш во животот, а љубов до тебе да имаш...најбогат ќе бидеш.
6RETWEETS29FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14976
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Ное 25, 2019 1:22 am

Сарето@mrcatorka2h
Можеш ли да се сетиш што сè ме излажа, не а?
2RETWEETS12FAVORITES


Сарето@mrcatorka2h
Можеш ли да се сетиш што сè ме излажа, не а?
2RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14976
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Ное 25, 2019 1:25 am

Мимикрија@majaspasovska157m
Кога би те гушнала...
Тогаш твоите мисли, ќе го викаат на глас...
Сѐ она, што срцето ти го премолчува.

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14976
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Ное 25, 2019 1:27 am

:dango: еден мињон@mrssurprise22h
Нема да заспијам додека не ми речеш "добра ноќ"!
1RETWEETS11FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14976
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Ное 25, 2019 1:44 am

:full_moon:@humblegurl_1h
понекогаш посакувам никогаш да не се случивме, бидејќи ми недостигаш премногу.
2RETWEETS3FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14976
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Дек 07, 2019 7:21 pm

Џејн де Ларк@ant1mat3rial2h
Прибери си го дечко ти Кралице,
Да не се враќат кај Жена му, на секое...

2RETWEETS5FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14976
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Јан 04, 2020 9:53 pm

Коска@koska6661h
-"Еееее шо ти прај љубовта...Пред да се мажам имав 55 кила, а сега 90"
-"Ти, чупе, не си била заљубена, гладна си била"

via фб

2RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14976
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб Јан 04, 2020 10:02 pm

Тајница :lips::kiss::kissing_heart:@secret_arica_331h
Не ти треба богат дечко да те опсипува со поклони... Доволно е да издвои време за тебе иако е презафатен, негов подарок е убав збор, нежен допир, да ти подари чувство дека си сакана... :heartpulse::heartbeat::revolving_hearts:
1RETWEETS11FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14976
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пон Јан 06, 2020 12:11 pm


зен нудист@ref5h
Разликата меѓу „сакам“ и „немам ништо против“ е цело срце
7RETWEETS33FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14976
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Јан 12, 2020 12:20 pm

Мимикрија@majaspasovska142m
Некогаш човек не заминува.
Туку...само се повлекува.
И чека...
Чека да види кој ќе го побара.

5RETWEETS26FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14976
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Јан 19, 2020 12:39 am

Реален@neutralen_1h
Ти нема да се јавиш. Јас па ич.
4RETWEETS9FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14976
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед Јан 19, 2020 9:22 pm

Esther@esther_9922h
Со секој момент поминат со тебе чувствувам како се враќам на себе, на истата таа која беше полна со соништа и надежи пред да биде искршена... Ми влеваш топлина во срцево, ми го облагородуваш времето и чувствувам дека имам сила светот да го прелетам со тебе.Благодарам што си тука. https://t.co/rOUL7QCf3U
3RETWEETS12FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14976
Join date : 2015-01-11

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 29 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 29 of 29 Previous  1 ... 16 ... 27, 28, 29

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот