ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Страна 4 of 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто 10 Окт - 17:31

Омај(ФАЌИН)гад!@0majgad28m
Најдов екстендед трејлер за The Last Jedi https://t.co/xoM8exp4C8
3RETWEETS5FAVORITES
#19
На Ванчо постариот@karsijak1h
Прв и обично најголем кривец за се околу тебе си самиот ти. Треба храброст да го прифатиш тоа. Треба лична одговорност за да смениш нешто.
5RETWEETS12FAVORITES

ete ,tochno taka

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by defo on Вто 10 Окт - 19:55

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 22281652_1410786879034255_8943681102792734967_n

defo

Број на мислења : 2107
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Сре 11 Окт - 15:41


Семоќниот Диме @dimepupuliev1h
Перфекционист, а сите живци на број. Не е можно.
2RETWEETS6FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб 14 Окт - 13:04


Squirrel@lovelysquirrel_49m
Некои љубови завршуваат од инат.
3RETWEETS11FAVORITES

za zal ,da

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед 15 Окт - 10:55


Dream House@dreamhouse9944m
Сакам човек до кој ќе заборавам на се.
3RETWEETS8FAVORITES

no treba i toj da me saka Very Happy

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто 17 Окт - 23:34


Јas D@mejadar2h
Кога ќе ми се израдуваш исто ко кучето мое кога ќе ме види , тогаш и ќе те сакам како него

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Вто 17 Окт - 23:47

КеЛнЕрОтОхРиД@waitermkd1h
А некогаш само едно ИЗВИНИ може да промени многу работи.
Ама пуста гордост и суета....
1RETWEETS8FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Чет 19 Окт - 1:14


La Perra Fria@perra_fria1h
Колку и да се бориш, не можеш против чувствата...
9RETWEETS18FAVORITES

a vredi li ????

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Пет 20 Окт - 7:41


Ничијаа@evil_girl252m
Џабе се трудиш девојко и губиш нерви, тој веќе одамна се откажал од тебе.
1RETWEETS6FAVORITES

inaku ke se javeshe ,ke se izvineshe ,neli....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб 21 Окт - 23:04


Филематија@twinofarabella1h
Ах, кога само би знаеле колку вреди времето нечиво.
3RETWEETS10FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Саб 21 Окт - 23:32


Бони Ансиланче@otpisanaboni1h
Понекогаш мислиме дека сакаме да исчезнеме, но всушност се што сакаме е да бидеме пронајдени.
2RETWEETS10FAVORITES·

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед 22 Окт - 0:21

Mаринче @marincencence
Солзите сама си ги бришам,
мразам туѓи допири на мои емоции
5:53 PM - Oct 21, 2017
Replies 3 3 Retweets 27 27 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед 22 Окт - 0:23

Mаринче @marincencence
Секогаш биди искрен пред себеси, никој и не бара да го кажеш тоа јавно
5:10 PM - Oct 21, 2017
Replies 6 6 Retweets 25 25 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед 22 Окт - 0:31

Реален @neutralen_
Ако сакаш да ми пишеш пиши ми. Не сум баба Ванѓа да знам дека имаш позитивни мисли.
11:49 PM - Oct 21, 2017
Replies 8 8 Retweets 14 14 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед 22 Окт - 0:44

Мимикрија @MajaSpasovska1
Се' додека има барем едно срце полно со љубов...
...Надежта никогаш нема да умре...
3:33 PM - Oct 21, 2017
Replies 18 18 Retweets 62 62 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед 22 Окт - 1:06

Lady Raven @_Lady_Raven_
Избрав да верувам. Во тебе,во мене,во нас.
Те заљубив со срце и душа. Детски и искрено, безрезервно. И грев да си ми, горда грешница сум... https://twitter.com/MumaMery/status/921709669428670464
3:43 PM - Oct 21, 2017
1 1 Reply 4 4 Retweets 17 17 likes

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед 22 Окт - 1:23


Наапана@mtinkerbellm1h
Не ја бива да си со некој каде што интелектуално премногу се разликувате!
2RETWEETS6FAVORITES·

tochno taka ,ako nishto neznaesh ,a toj znae se ,nema idnina ,so glupachki neli ???

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед 22 Окт - 1:26


Виктори на денот@devojkata21h
Оваа уште една и ќе си легнам и без тоа нема да ми пише
1RETWEETS7FAVORITES

isto i jas dzabe chekam da pishe ...potochno ,da se izvini pa da pishe ,ili da se javi ...

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед 22 Окт - 1:34


МистерИја®️@misterija521h
Најмоќни зборови би биле оние тешко премолчаните.
2RETWEETS4FAVORITES

tokmu taka

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед 22 Окт - 1:37


Еџ@edge9721h
Велам некои се од бога дадени да изигруваат жртви и да ги жалиш.
1RETWEETS6FAVORITES

no ednostavno nemozesh

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед 22 Окт - 1:44

Бони Топ@bonitopp2h
Човек се преценува додека е жив
4RETWEETS18FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед 22 Окт - 2:08


Реџина Филанџи@kocevskas2h
Не знам дали остана бар малку љубов во мене, или се исчезна во времето?
2RETWEETS7FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед 22 Окт - 2:10


Амарилис@lawyer_mkd1h
Само сакам да знаеш дека ние не бевме погрешни,ние бевме вистински,во погрешно време.
2RETWEETS6FAVORITES
zoshto vo crvena boja ? i zoshto zgolemen fondot na bukvi ? za da mozesh da prochitash ,za tebe e

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед 22 Окт - 2:22


otec Gavril@otecgavril2h
Верно е словото, "кој најмногу љуби, најмногу се смирува".
1RETWEETS4FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by osa on Нед 22 Окт - 14:02


НЕДОПИРЛИВА@nedopirliva12h
Абе не мора да си елита,доволно е да си културен и воспитан.
3RETWEETS17FAVORITES

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат


верувај во владата ,со неа одиме кон светла иднина
osa
osa

Број на мислења : 14189
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА - Page 4 Empty Re: ТВИТ СО ЉУБОВНА ПОРАКА

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот