МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Пишување by osa on Саб Aвг 05, 2017 12:12 am

Мицкоски: Партија ќе победи на локалните избори, не ги слушав прислушуваните материјали

04.08.2017 | 20:43Македонија
Реформи во ВМРО-ДПМНЕ. Се избра нов извршен комитет со старо - нови ликови. Kои се плановите на опозицијата?

Разговораме со Христијан Мицкоски, генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ.
_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12281
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Пишување by osa on Саб Aвг 05, 2017 12:15 am

ova so izjavava deka ne gi slushal bombite ,mi lichi ko onie koa vikaa NEZNAAAM ,SUM BIL U PODRUM....

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12281
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Пишување by osa on Саб Aвг 05, 2017 12:21 am

aj vaka javno da prasham zoshto sega doagaat vo televiziite ,a 11 godini nemozevme ochi da im vidime ,a ne pak da bidat gosti i da odgovaraat na novinarski prashanja ....

neznam koj film go igra ovaa televizija ,kanejki gi ovie koi nesakaa ni edno intervju da dadat ,i sekogash ja bojkotiraa televizijata dodeka bea VLAST

_________________
Кога некој премногу паметно зборува,
малкумина го разбираат

avatar
osa

Број на мислења : 12281
Join date : 2015-01-11

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Пишување by OPOZICIONER on Саб Aвг 05, 2017 12:28 am

ovoj ne e prv dpmneovec koj dava javna izjava deka ne gi slushal bombite ,site gi pravat graganite budali deka "oni bile u podrum " dodeka celiot narod gi slushashe bombite,sramota
avatar
OPOZICIONER

Број на мислења : 268
Join date : 2016-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Пишување by Kalinda on Саб Aвг 05, 2017 1:53 am

Според погоре напишаното
секој треба да се манијачи
и мора да ги слушал
вашите монтирани
глупости
avatar
Kalinda

Број на мислења : 437
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Пишување by nino on Саб Aвг 05, 2017 3:08 pm

Kalinda напиша:Според погоре напишаното
секој треба да се манијачи
и мора да ги слушал
вашите монтирани
глупости
ти изгледа стварно у подрум си била

nino

Број на мислења : 107
Join date : 2017-06-05

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Пишување by Kalinda on Саб Aвг 05, 2017 4:33 pm

Ајде тогаш објасними
мене и на оние 450 000 гласачи
зошто нема таканаречени
бомби и за некој од
опозицијата ?
Они се заштитени како
мечки во зима ?
avatar
Kalinda

Број на мислења : 437
Join date : 2015-02-28

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Пишување by defo on Нед Aвг 06, 2017 9:38 am

Ја не сум од авде, јас сум од друго место. Срамотилаци. Како бе може до толку глупави да се праат. После ти викаат не имигрирај, ќе имигрирам бре.....одма..........ММЕ.

defo

Број на мислења : 1947
Join date : 2015-01-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: МИЦКОСКИ :НЕ СУМ ГИ СЛУШАЛ БОМБИТЕ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот